Aneta Kręglicka jest jedną z najpiękniejszych Polek. Modelka sławę zyskała w 1989 roku, kiedy uzyskała tytuł „Miss Świata”. I choć za niespełna dwa lata będzie ona obchodzić 60. urodziny, w rzeczywistości wiele osób nie dałoby jej pewnie więcej niż 40 lat.

Aneta Kręglicka zdradziła, jak dba o urodę. Wygląda na prawie 60 lat?

Imponująca forma 58-latki

Pod koniec lat 80. Anetę Kręglicką okrzyknięto „Miss World”, a modelka podbiła polski show-biznes. Pomimo ogromnej szansy, jaką miała przed sobą w świecie modelingu, postanowiła skupić się na innej ścieżce kariery. Swoje zawodowe cele prowadziła szczególnie ku własnemu biznesowi, a modeling stał się tylko dodatkiem w jej życiu.

Aneta Kręglicka chwali się na Instagramie przystojnym synem. Aleksander kończy 23 lata

Na Instagramie Anety Kręglickiej możemy zobaczyć bardzo zachowawcze publikacje, pełne klasy i choć przekazuje fanom anegdotki ze swojego życia, to nie często pokazuje odkryte ciało.

Aneta Kręglicka o swojej DIECIE. „Nigdy nie miałam problemów z wagą, a naprawdę nie jem mało”

Teraz na profilu byłej „Miss Świata”, mogliśmy zobaczyć InstaStories, na którym pokazała swoją niesamowitą sylwetkę. Widać, że bardzo dba o swoje zdrowie fizyczne i ma się czym pochwalić. 58-letnia businesswoman wygląda przepięknie, a jej forma nie odpowiada w żadnym stopniu jej wiekowi.

IG/anetakreglicka_official

IG/anetakreglicka_official

Aneta Kręglicka na ściance

Aneta Kręglicka/fot. AKPA

Aneta Kręglicka, fot. Kurnikowski/AKPA

Aneta Kręglicka w białej bluzce

Aneta Kręglicka/fot. AKPA