Angelina Jolie uznawana jest w Hollywood za świetną matkę, która swoim dzieciom poświęca dużo czasu i zaangażowania. Tym razem wybrała się do Filadelfii ze swoją 14-letnią córką Vivienne Marcheline na musical  „Dear Evan Hansen”. Na backstage show nawet pozowała z zachwyconą córką i aktorem odgrywającym główną rolę.

Angelina Jolie wygrała w sądzie z Bradem Pittem. O co?

Osoba bliska aktorce powiedziała, że zrobiła to, „tylko po to, aby zobaczyć to ponownie” po tym, jak Vivienne „pokochała to show […] Wtajemniczony dodał, że „były cudowne i uprzejme i zachwycone występem [aktora] Anthony’ego Normana jako Evana”.

Angelina Jolie i jej dzieci

Gwiazda Hollywood i laureatka Oscara pojawiła się niedawno ze swoją 16-letnią córką Shiloh Nouvel na koncercie Måneskin w Rzymie. Paparazzi nagrali również, jak tańcząc świętowała przyjęcie 17-letniej córki Zahary Marley do Kolegium sztuk wyzwolonych Spelman College.

Angelina Jolie na koncercie z córką Shiloh

Aktorka została również niedawno zauważona z 14-letnim synem Knoxem Léonem w Universal Studios w Los Angeles w zeszłym tygodniu.

Jolie matką: Zahary, Shiloh, Knoxa i Vivienne, Maddoxa Chivana i Paxa Thiena.

Maddox Jolie-Pitt,Vivienne Jolie-Pitt,Angelina Jolie,Knox Jolie-Pitt,Shiloh Jolie-Pitt,Zahara Jolie-Pitt Fiot. MEGA / The Mega Agency / Forum

Angelina Jolie sfotografowana w towarzystwie córki

Angelina Jolie sfotografowana w towarzystwie córki fot. Backgrid USA / Forum

Zahara Jolie-Pitt, Angelina Jolie, Maddox Jolie-Pitt

Zahara Jolie-Pitt, Angelina Jolie, Maddox Jolie-Pitt fot. Zuma Press / Forum