Angelina Jolie i jej najstarszy syn, Maddox, zostali zaproszeni przez prezydenta Joe Bidena i jego żonę Jill na uroczystą kolację państwową z okazji wizyty prezydenta Korei Południowej, Yoon Suk-yeol, w Białym Domu.

Angelina Jolie zabrała Maddoxa do Białego Domu

Angelina Jolie pojawiła się w pięknej kreacji koloru śmietankowego, uzupełnioną o marynarkę, złotą biżuterię i torebkę. Jej syn, Maddox ubrany był w elegancki czarny garnitur z długim płaszczem i błyszczącymi butami. W trakcie uroczystości Maddox zachowywał się bardzo poważnie i wydawał się bardzo dojrzałym młodym człowiekiem.

Maddox to najstarsze dziecko Angeliny, które adoptowała z Kambodży, gdy chłopiec miał zaledwie siedem miesięcy. Później aktorka adoptowała jeszcze dwoje dzieci i urodziła trójkę biologicznych dzieci ze swoim byłym mężem, Bradem Pittem. Obecnie Angelina i Brad toczą spór o opiekę nad dziećmi, którzy są jeszcze nieletni.

Maddox studiuje na uniwersytecie Yonsei w Seulu od sierpnia 2019 roku, a od tamtej pory raczej unikał mediów. Jak twierdzi jego matka, syn nie jest zainteresowany karierą w branży rozrywkowej. Angelina natomiast angażuje się w działalność polityczną, w tym w walce z przemocą wobec kobiet. W marcu 2022 roku aktorka odwiedziła Biały Dom razem ze swoją córką Zaharą, która obecnie kończy pierwszy rok na studiach w Spelman College.

Forum

Angelina Jolie and Maddox Jolie-Pitt Forum

Angelina Jolie arrives with her son Maddox Jolie Pitt/ Forum

Angelina Jolie arrives with her son Maddox Jolie Pitt Forum

Angelina Jolie and Maddox Jolie-Pitt/ Forum