Na początku marca Rafał Maserak (36 l.) powitał na świecie swoje pierwsze dziecko. Niedługo po urodzinach Leonarda ogłoszono kwarantannę, w związku z czym tancerz miał więcej czasu dla dziecka, bo zawieszono program „Taniec z Gwiazdami”.

Maserak pokazał UROCZE zdjęcie z synem. „A my przytulamy się”

Rafał Maserak pokazał wózek syna

Rodzice na pewno cieszą się, że są teraz cały czas z synem, jednak pewnie nie tak sobie wyobrażali pierwsze miesiące po jego narodzinach. Maserak z partnerką i dzieckiem większość czasu musieli spędzać w domowym zaciszu – oczywiście z powodu kwarantanny.

Tancerz niedawno informował, że udało mu się jednak zabrać rodzinę i wyjechać pod Warszawę, by pospacerować chociaż 30 minut, jak zalecił im lekarz i położna. Teraz mają większą swobodę i udali się na spacer do parku.

Nareszcie! W końcu możemy iść na legalny spacer z synkiem do parku. To wyjątkowa chwila w naszej wspólnej codzienności, bo Leo urodził się kilka dni przed ogłoszeniem kwarantanny! – napisał Rafał Maserak.

Przy okazji możemy zobaczyć, jaki wózek sprawił Leonardowi. Tancerz i jego partnerka zdecydowali się na markę Cybex, którą upodobali sobie celebryci. Maserak wybrał dla syna model Priam w kolorze khaki. Cena takiego wózka to ok 5,5 tysiąca złotych.

ZOBACZ TEŻ:

Katarzyna Warnke pokazała wózek! Zachęca przy okazji do pozostania w domu

Marina z Liamem w Zakopanem – taki WÓZEK miała sama Kylie Jenner!

Agnieszka Kaczorowska pokazała WÓZEK. Teraz na ulicy nie da się jej nie zauważyć