Anja Rubik ostatnio bez końca krytykuje Polskę oraz Polaków. Na pierwszy ogień poszli katolicy, którzy według niej hamują ludzki rozwój, potem padło na męskie fryzury, które według modelki są odpowiednie dla ośmioletnich chłopców.

Najwyraźniej tematy w rodzimym kraju już jej się skończyły, bowiem przerzuciła się na zagraniczne gwiazdy, światowego formatu. Na celowniku Rubik znalazła się Beyonce oraz Karolina Kurkova ze swoimi kreacjami podczas The Met Gala.

Sama Anja miała na sobie sukienkę Anthony’ego Vacarello, którą zachwycała się w felietonie dla VU Mag.

Dzięki niemu czułam się jedną z najlepiej ubranych podczas The Met Gala już drugi rok z rzędu – chwaliła się.

Karolina Kurkova nie trafiła swoją wzorzystą sukienką od Mary Katranzou. Sukienka była przestarzała, była wspomnieniem czegoś, co mogłaby w roku 2005 założyć Paris Hilton (czego nie uważam za coś dobrego, zwłaszcza na takie wydarzenie jak The Met Gala).

Beyoncé mogła się bardziej postarać – dodaje Anja. Do czarnej góry bez ramiączek dobrała żółtą spódnicę od Givenchy Haute Couture oraz operowe rękawiczki, które stylizacji nadały stateczności. Spodziewałabym się, że gwiazda jej pokroju na taką okazję założy coś fajniejszego, bardziej współczesnego i stanowczego.

Ma rację?

&nbsp
Anja Rubik o Beyonce: Mogła bardziej się postarać

Anja Rubik o Beyonce: Mogła bardziej się postarać

Anja Rubik o Beyonce: Mogła bardziej się postarać