Anja Rubik w latach 2011-2017 była związana z modelem serbskiego pochodzenia Sashą Knezevicem, jednak ich związek skończył się głośnym rozwodem, o którym rozpisywały się tabloidy. Od tamtej pory modelka postanowiła, że kolejne związki zachowa dla siebie i utrzyma je w tajemnicy lub przynajmniej względnej prywatności. Jakiś czas temu udało się jednak odkryć jej nowego partnera – jest nim australijski fotograf Adrian Steirn.

Anja Rubik zrelacjonowała wyjazd do Ukrainy: „NIGDY nie byłam w takiej sytuacji” (ZDJĘCIA)

Anja Rubik o macierzyństwie i swoim nowym związku

W rozmowie z „Vivą!” Anja Rubik postanowiła otworzyć się w temacie swojego partnera i związków oraz planów związanych z macierzyństwem. Modelka zdradziła, że z obecnym ukochanym czuje się bardzo szczęśliwa i spotkała go w odpowiednim momencie życia, bogatsza o poprzednie doświadczenia:

Jestem w związku i czuję się bardzo szczęśliwa. Spotkaliśmy się w dobrym momencie, jestem dojrzalsza, już wiem, czego nie chcę. Po różnych doświadczeniach wiem, co mi pasuje, a co się nie sprawdzi. Nie muszę godzić się na żadne życiowe kompromisy, tylko małe, jak na przykład buty porozrzucane w korytarzu, które nie powinny tam leżeć, ale… leżą. I niczego to nie zmienia. Bardzo się wspieramy, uzupełniamy, rozumiemy. To jest piękny związek, muszę przyznać.

Anja przyznała też, że dotychczas trudno było jej stworzyć związki z poprzednimi partnerami, ponieważ nie była typową bezbronną kobietą szukającą oparcia i bezpieczeństwa, oraz jak stwierdziła „przerastała ich”:

Muszę mieć partnera, którego nigdy nie przerosnę. To część mojego charakteru. Niewielu rzeczy się boję, jestem dość odważna, jeśli się za coś biorę, na pewno doprowadzę to do końca. Szybko się uczę. To był problem w moich poprzednich związkach, że niczym modliszka połykałam moich partnerów. Ten jest nie do połknięcia.

A co 38-letnia modelka myśli o macierzyństwie? Okazuje się, że powoli budzi się w niej instynkt macierzyński, w dużej mierze za sprawą sytuacji na świecie:

W kontekście przyszłości najważniejszym dla mnie pytaniem jest pytanie o dziecko. Chcę urodzić dziecko czy nie? Czas mija, muszę podjąć decyzję. (…) Wiesz, co jest dziwne? Że ta brutalna wojna w Ukrainie teoretycznie powinna mnie zniechęcić, a jest odwrotnie. Obudził się we mnie instynkt macierzyński, jakaś pierwotna, niemal zwierzęca chęć przeżycia, zachowania ciągłości. Mówiłyśmy o tym, że świat pękł, grozi nam katastrofa ekologiczna, demokracja ginie na naszych oczach, technologia przejmuje coraz większe obszary naszego życia, a ja myślę o dziecku. To jest wbrew logice. A jednak… Tak jakby to było światełko w tunelu. Nadzieja.

Myślicie, że po tym wyznaniu za jakiś czas ogłosi światu ciążę?

 

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Anja Rubik i Tomasz Kot w klipie MATY. „Teledyski Maty lepsze, niż filmy Vegi”

Anja Rubik w Cannes BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Anja Rubik w Cannes fot. The Mega Agency / Forum

scena z: Anja Rubik, SK: Konferencja „Challenge Accepted. Droga do odpowiedzialnej mody vol. 2”, , fot. Podlewski/AKPA

Anja Rubik ZACHWYCIŁA w Cannes. Odważna kreacja (ZDJĘCIA)

Anja Rubik na ściance

Anja Rubik/fot. AKPA

scena z: Anja Rubik, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Anja Rubik pozuje dla francuskiego "Vogue".

Anja Rubik pozuje dla francuskiego „Vogue”. Fot.Instagram/anja_rubik.