Anja Rubik (39 l.) od lat przyjaźni się z Anthonym Vaccarello, dyrektorem artystycznym najsłynniejszego domu mody Yves Saint Laurent. Ostatnio Vaccarello zaprosił swoją ukochaną muzę na event zorganizowany na cześć Madonny.

Anja Rubik chwali się zdjęciem z Hailey Bieber i Zoe Kravitz na imprezie Madonny

Anja Rubik o imprezach z hollywoodzkimi gazdami

„Sex by Madonna: The Re-edition imagines by Anthony Vaccarello” była najgorętszym eventem, a raczej wystawą sztuki podczas słynnej Art Basel w Miami. Po imprezie Anja Rubik opublikowała na swoim Instagramie galerię zdjęć, na których pozuje m.in. z Anthonym Vaccarello, Zoe Kravitz czy Hailey Bieber.

Teraz nasz reporter zapytał modelkę, jak to jest się bawić z hollywoodzkimi gwiazdami?

Bardzo podobnie jak z każdą inną osobą. To są wszystkie wspaniałe osoby, które tak samo chcą się śmiać, tańczyć, tak samo mają trudniejsze i lepsze dni, usiądą i ponarzekają. Tak samo mają problemy zdrowotne, właśnie z Hailey Bieber w Miami ona narzekała na swoje zdrowie, ja narzekałam na swoje zdrowie, potem przybiłyśmy sobie kieliszek i dalej się bawiłyśmy. Tak naprawdę, jak z każdą inną osobą – podkreśla nam Anja.

Anja Rubik SZOKUJE nowymi zdjęciami! Tak NAGA jeszcze nigdy nie była (+18)

Zdradziła nam, że na początku stresowała się obecnością światowych gwiazd, ale teraz już nie ma takiej presji, jak wcześniej:

Nie, już teraz mam wprawę. Jak zaczynałam pracować w świecie biznesu, to rzeczywiście czułam taką presję, żeby powiedzieć coś śmiesznego, albo wyjątkowego albo w jakiś sposób zaskoczyła. Ale wiadomo, że z upływem czasu zrozumiałam, że niepotrzebna jest ta presja – mówi modelka.

Jak wiemy, Anja Rubki w Polsce jest bardzo dobrze znaną i rozpoznawalną modelką, ale czy za granicą tak jest? Zdradza, czy zaczepiają ją na ulicach:

Zazwyczaj w Paryżu się zdarza, ale mniej, bo paryżanie raczej nie zaczepiają po zdjęcia. W Nowym Jorku owszem, kiedy ma bzika na punkcie mody, to od razu wie, kim jestem i mnie zaczepia – mówi Anja.

Anja Rubik ZNA OSOBIŚCIE Kanye Westa. Komentuje jego ostatnie wybryki!

Anja Rubik miała psychofana

Opowiedziała nam też historię z psychofanem w roli głównej. Modelka znalazła się w bardzo niebezpiecznej sytuacji:

Miałam, miałam, to było przerażające. Śledził mnie, wiedział, gdzie mieszkam, wiedział, w jakim hotelu jestem, mimo że zmieniałam hotele regularnie co drugą noc. Wysyłała kwiaty, dzwonił po nocach i mówił, że obiecałam mu, że się z nim spotkam, co nie było absolutnie prawdą. Moja agencja się z nimi uporała – wspomina Kozaczkowi Rubik.

Zobacz wywiad wideo poniżej!

Warszawa, 10.12.2022, Anja Rubik Fot. Radosław NAWROCKI / Forum

Anja Rubik, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Anja Rubik w Cannes fot. The Mega Agency / Forum