Anna Dec, prezenterka pogody od lat związana jest ze stacją TVN.  Ma 4-letnią córkę Zuzię z partnerem Tomaszem. W sierpniu ubiegłego roku przeżyła okropną stratę, poinformowała na Instagramie, że nie udało jej się donosić ciąży.

Anna Dec kupuje w second-handach: „Mam ogromną słabość do marek premium”

Ann Dec o ciążowej szafie

Anna Dec na szczęście się nie poddała i pod koniec marca przekazała radosną nowinę – pokazała swój ciążowy brzuszek na Instagramie. Pogodynka spodziewa się chłopczyka!

Gwiazda TVN-u pojawiła się na pokazie nowej kolekcji marki Mokobelle. Porozmawiała z nami o ciąży i o tym, w czym lubi chodzi w tym wyjątkowym czasie. Ania jest tak szczupłą osobą, że nawet nie musiała wymieniać garderoby:

Niewiele, dlatego, że lubię oversize i te rzeczy, które nosiłam przed ciążą, noszę też teraz. Nawet ta sukienka, jeszcze zmieściłam się w S, ale musiałam zarzucić takie oversizowe kimono, żeby pewnie mankamenty ukryć – zdradza nam Dec.

Anna Dec o ciążowej wadze: „Przy pierwszej ciąży ważyłam 10 kg mniej niż teraz” (WIDEO)

Przyznaje, że nie lubi nosić obcisłych ubrań, czy odkrywać ciążowego brzuszka. To dość zaskakujące ponieważ ostatnio nastała moda wśród gwiazd na pokazywanie ciążowych kształtów, jak na przykład Maja Hyży, czy Rihanna.

Ja nie lubię tak bardzo tego podkreślać, bo to jest dla mnie dość intymne. Lubię czuć się lekko, bo też, jeśli chodzi o pracę jaką wykonuję, lubię być aktywna w ciąży, żeby szybciej mi mijało, bo nie lubię być w ciąży, mimo że naprawdę dobrze się czuje – zdradza nam pogodynka.

Tłumaczy, że będąc w ciąży, musi bardzo uważać przed kamerą, aby nie wyjść źle. Pomagają jej w tym luźne ubrania:

To też kamera, zdjęcia… – niestety niefortunnie staniesz i wyglądasz gorzej niż w rzeczywistości. Dlatego obszerne rzeczy tak to ukrywają, że kobieta nadal wygląda schludnie, a niefortunne stanięcie, inny kadr może sprawić, że kobieta wcale tak nie wygląda, ale przez pryzmat tego zdjęcia, może źle na siebie patrzeć – tłumaczy.

Anna Dec straciła ciążę: „Już za moment miał być ten bezpieczniejszy czas”

Dodaje, że mimo tego jest dla siebie wyrozumiała, w pierwszej ciąży przytyła 30 kg:

Wiem, jak mój organizm się zachowuje, jak wraca do siebie i potrzeba czasu, najważniejsze, żeby syn się zdrowo urodził – podkreśliła.