Anna Dereszowska (40 l.) pod koniec czerwca poinformowała, że ich rodzina się powiększy. Gwiazda od kilku lat jest w związku z Danielem Duniakiem, z którym ma 6-letniego syna Maksymiliana. Aktorka ma również 13-letnią córkę Lenę z małżeństwa z Piotrem Grabowskim.

Anna Dereszowska urodziła! Pochwaliła się zdjęciem dziecka na Instagramie

Anna Dereszowska zdradziła imię najmłodszego synka!

„Witaj, świecie” – tak brzmiał opublikowany 14 listopada post, w którym Anna Dereszowska poinformowała o narodzinach swojego dziecka. Początkowo aktorka nie przyznawała się, czy nowy członek rodziny jest chłopcem czy dziewczynką, nie chciała również zdradzić imienia dziecka i zamiast tego mówiła „Mały Ludzik”. Internauci szybko jednak zgadli, że chodzi o chłopca.

Anna Dereszowska opowiedziała o porodzie. Towarzyszył jej sztab medyków

Jeszcze w trakcie ciąży, udzielając wywiadów Anna Dereszowska zapowiadała, że imię dla nowego członka rodziny będzie długie, by pasowało do krótkiego nazwiska Duniak. Aktorce zależało też, by brzmiało równie ładnie, co imię jej starszej latorośli – Maksymiliana.

Dziś Anna zamieściła relację na Instagramie, w której bawi się w ogrodzie swojego domu na Mazurach z 6-letnim synkiem Maksem. Obydwoje ganiali się po podwórku rzucając w siebie śnieżkami. W momencie, gdy jedna ze śnieżek trafiła w okno, Dereszowska zajrzała przez szybę do środka i skomentowała:

A kto tam jest? Tata, który ciągle coś ogarnia, a kto śpi w wózku? Aleksik? Aleksik śpi.

W ten sposób wyjawiła, przypadkowo lub nie, że jej trzecie dziecko ma na imię Aleksander. Ładnie?

Anna Dereszowska pokazała łazienkę w domu na Mazurach. Uwagę zwraca WANNA aktorki

scena z: Anna Dereszowska, fot. Gałązka/AKPA

scena z: Anna Dereszowska, fot. Gałązka/AKPA

scena z: Anna Dereszowska, Daniel Duniak, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Anna Dereszowska, Daniel Duniak, SK:, , fot. Podlewski/AKPA