Anna Dereszowska doczekała się trzeciego dziecka. Jej kolejna ciąża była sporym zaskoczeniem, bo prawie co zaczęła budować dom na Mazurach, więc nie miała łatwego zadania. W niedzielę poinformowała o narodzinach syna w mediach społecznościowych, publikując całkiem zabawną fotkę:

Witaj świecie – napisała gwiazda. 

Anna Dereszowska dziś opowiedziała o szczegółach porodu. Wcześniej za wiele nie zdradziła fanom, nawet nie napisała, czy urodziła chłopczyka, czy dziewczynkę, ale po ubrankach dziecka można się domyślić, że doczekała się drugiego syna.

Aktorka zdecydowała się podzielić z fanami porodowym przeżyciem i napisała dość obszerny post na Instagramie. Pokazała dwa zdjęcia ze szpitala i zdradziła, gdzie rodziła oraz czy planuje kolejne dzieci:

Najprościej byłoby napisać: „z pewnością tu wrócimy!”, ale mamy już troje dzieci i … choć kochamy je do szaleństwa, póki co, jesteśmy ukontentowani tym wynikiem (choć, grałam w takim filmie „Nigdy nie mów nigdy”) – śmieje się.

Wow! Brzuch Anny Dereszowskiej jest już naprawdę duży

Gwiazda rodziła w znanym prywatnym szpitalu na Wilanowie, gdzie z ich usług skorzystały m.in. Małgorzata Rozenek i Andziaks:

Oddział położnictwa szpitala @medicoverpolska był dla nas przez pierwszych kilka dni po rozwiązaniu jak dom. Przede wszystkim, nawet w tym trudnym pandemicznym czasie tata @danielduniak mógł być z nami kangurować Maluszka i przytulać Go od pierwszych chwil. Profesjonalny, wyrozumiały, dyskretny personel (od lekarzy przez Panie położne noworodkowe, laktacyjne, pielęgniarki, rehabilitantów, Panie salowe i Panie od cateringu) sprawił, że czuliśmy się zaopiekowani, spokojni i w pełni świadomi tego, co i jak się dzieje – pisze Ania. 

Dodaje, że w całym okołoporodowym zamieszaniu, kiedy uwaga w większości jest skupiona na dziecku, czuła się ważna i bezpieczna. 

Tak wygląda dom Anny Dereszowskiej na Mazurach. Ogromny! (WIDEO)

Po opublikowanym przez Anię zdjęciu widzimy, że aktorce towarzyszył sztab lekarzy. Była zaopiekowana z każdej strony. A Wy jakie macie doświadczenia po pobycie w publicznych szpitalach?

Anna Dereszowska, Daniel Duniak Fot. Podlewski/AKPA

Anna Dereszowska Fot. Gałązka/AKPA