Anna Dereszowska (40 l.) pod koniec czerwca poinformowała, że ich rodzina się powiększy. Gwiazda od kilku lat jest w związku z Danielem Duniakiem, z którym ma 6-letniego syna Maksymiliana. Aktorka ma również 13-letnią córkę Lenę z małżeństwa z Piotrem Grabowskim.

Anna Dereszowska pokazała ciążowy brzuszek. Śmieje się, że ma już stoliczek

Anna Dereszowska urodziła

Anna Dereszowska właśnie ogłosiła, że jej trzecie dziecko jest już na świecie. Gratulujemy!

Aktorka nie zdradziła, czy doczekała się syna, czy córeczki, jednak po zdjęciu można się domyślić, że urodziła drugiego syna. Fotografia rozbawiła internautów, ponieważ chłopczyk po urodzeniu pokazał środkowy palec, a Dereszowska i po porodzie podeszła do życia z dystansem.

Witaj świecie 😜 #newborn #mojewszystko #newbornbaby #rodzinawkomplecie #purelove
#happytogether #astarisborn – napisała Dereszowska.

Aktorka w czasie ciąży nie zwalniała tempa. Pracowała na planie serialu „Komisarz Mama”, w którym gra postać Inspektor Patrycji Madalińskiej oraz na planie nowego filmu. Poza tym miała też dużo obowiązków i stresu w związku z budową domu na Mazurach.

Wow! Brzuch Anny Dereszowskiej jest już naprawdę duży

W połowie września wyznała, że czuje się przemęczona i psychicznie wykończona:

Jestem zmęczona. Naprawdę zmęczona. #lovemyjob , #actresslife i w ogóle, i to prawda. Ale w sytuacji gdy za chwilę pojawi się Nowy Ludzik, a ja nie mam dla niego nic, dosłownie nic, bo zaiwaniam, żeby domknąć budowę domu, która rozpoczęła się, gdy wszystko (robocizna i wszystkie materiały budowlane) było minimum 40% tańsze, to dopada mnie zmęczenie. Nawet nie fizyczne, wszystko jest ok, ja jestem ok (jak na trzecią ciążę po 40-stce 🤰🏻), Ludzik jest ok, lekarze mówią „jest ok”. Ale psychiczne jestem wykończona (…) – pisała aktorka.

Tak wygląda dom Anny Dereszowskiej na Mazurach. Ogromny! (WIDEO)

Anna Dereszowska, fot. Gałązka/AKPA

Anna Dereszowska Fot. Gałązka/AKPA

Anna Dereszowska, Daniel Duniak Fot. Podlewski/AKPA