Britney Spears (38 l.) swoje najlepsze czasy ma już za sobą. Choć miała momenty załamania, a w jej życiu nie działo się najlepiej, to zdaje się, że wyszła na prostą.

Dokument o Britney Spears pokazał BRUTALNĄ prawdę o show-biznesie

Britney Spears złamała nogę

Być może to zasługa jej chłopaka. Sam Asghari stale ją wspiera, a także zaszczepił w niej zamiłowanie do regularnych treningów. Oprócz tego Brit nie rezygnuje ze swojej największej pasji, jaką jest taniec. Niestety, ostatnio podczas tańca doszło do nieprzyjemnego zdarzenia. Piosenkarka dostała kontuzji i ma złamaną kość śródstopia… Nie obeszło się bez założenia gipsu. O wszystkim poinformował jej chłopak.

Kiedy coś sobie łamiesz, to zrasta się silniejsze, zwłaszcza, kiedy jesteś moją Dziewczyną. Moja lwica złamała sobie kość śródstopia, kiedy robiła to, co kocha, czyli tańczyła. Życzę jej jak anjlepszego powrotu do zdrowia, by mogła skakać, biegać i tańczyć do upadłego – napisał.

Ojciec Britney Spears stosuje przemoc wobec synów piosenkarki

Britney prawdopodobnie już opuściła szpital. Chyba całkiem nieźle się czuje i nie widzi potrzeby siedzenia w domu. Ostatnio paparazzi przyłapali ją z ortezą na stopie, kiedy przechadzała się po ulicach Los Angeles.

ZOBACZ TEŻ:

Britney Spears udostępniła gorące wideo na swoim Instagramie. Wiedzieliście, że gwiazda jest aż tak rozciągnięta?

Chłopak Britney Spears przyłapany z inną kobietą. Mamy zdjęcia! Wiemy kim jest

Britney Spears w ogniu krytyki. Fani nie pozostawili na niej suchej nitki

Britney Spears/fot. Forum

Britney Spears/fot. Forum