Anna Lewandowska przyznała w wywiadzie dla Twojego Stylu, że musiała się nauczyć odpoczywać. Trenerka przyzwyczajona do sportowego rygoru, brała na siebie zbyt dużo i wpadała w pułapkę. Dopiero niedawno zrozumiała, że tak jak sportowiec potrzebuje regeneracji, tak i ona musi znaleźć czas na wypoczynek.

Te wakacje upływają Annie pod znakiem relaksu. Najpierw razem z rodziną wypoczywała na Mykonos w Grecji, potem poleciała na Majorkę. Na swoim Instagramie pisała:

Majorka – oj to był baaardzo pracowity i owocny czas, ale na szczęście wśród przyjemnych widoków, no i pomyślnie udało mi się złapać kilka wolnych chwil tylko z moją kochaną córeczką.

Nie uwierzycie, co zrobiła Anna Lewandowska, gdy kupiła sobie pierwszą markową torebkę

Przy okazji Lewandowska przyznała się, że podczas urlopu trochę sobie pofolgowała:

Jednym słowem zrobiłam sobie prawdziwe wakacje. .. Hehe nie, nie wcale nie dlatego staję bokiem do zdjęć 🙈😜🤘😂 Co prawda, nie odpuściłam treningów z wyzwania #30dnitrenujezLewa, bo jednak jeśli się czegoś podejmuję, to daję z siebie 200% gdziekolwiek bym nie była!, ale …lody, makarony, desery, a nawet odrobina dobrego wina na chwilę „dopadły mnie” na urlopie 👽

Jak mnie znacie to pewnie wiecie, że wszystko w rozsądnych ilościach 🙈ale jednak!😊 Ta praca naprawdę pozytywnie nakręca 🤗
I taka wracam do Was z powrotem😍 – pisze Anna Lewandowska pod jednym z postów.

Anna Lewandowska o KŁÓTNIACH z Robertem: Męczymy się, gdy…

Anna Lewandowska bez makijażu, nieuczesana na Instagramie

A dziś trenerka pokazała się swoim fanom w wakacyjnym wydaniu. O poranku nagrała na InstaStory filmik – bez makijażu i w burzy loków:

Pytaliście mnie ostatnio o moje włosy – zaczęła Anna. – W wakacje nie czeszę się nie maluję się i chodzę boso – uwielbiam najbardziej – powiedziała.

W końcu! Anna Lewandowska pokazała twarz Klary na Instagramie

Zobaczcie więc naturalną Annę Lewandowską.

Anna Lewandowska, Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Warszawa, 09.05.2019, Pierwszy pokaz marki modowej Zaquad – Forever,
Katarzyna Burzyńska, Anna Lewandowska, Zofia Zborowska, Fot. Forum