Anna Lewandowska (32 l.) coraz chętniej publikuje zdjęcia, na których widać jej starszą córkę Klarę. Tym razem trenerka pokazała, jak wygląda pokój dziewczynki. Jest bardzo przytulnie urządzony i nie brakuje w nim rodzinnej pamiątki z czasów, gdy Klara była noworodkiem.

Anna Lewandowska w BIKINI. Tak wygląda jej ciało

Anna Lewandowska pokazała pokój Klary

Anna Lewandowska jest szczęśliwą mamą dwóch córeczek. Ostatnio informowaliśmy, że Ania postanowiła zaskoczyć starszą córkę i podarowała jej w prezencie strój sportowy. Teraz obie mogą ćwiczyć w podobnych zestawach – Klara od najmłodszych lat towarzyszy mamie podczas treningu i bardzo lubi z nią ćwiczyć. Mimo, że ma dopiero trzy lata, nie odstaje tempem od sławnej mamy.

Anna Lewandowska spełniła marzenie Klary: „No to dzisiaj czeka na nią niespodzianka”

Lewa opublikowała na Insta Story zdjęcie pokoju Klary. Ściany pomalowano na jasny, szarawy odcień. Można zauważyć, że dziewczynka ma sporą kolekcję bajek dla dzieci, czy pluszaków. Oprócz tego na ścianie przymocowano napis z jej imieniem.

Pokój córki Anny Lewandowskiej - Klary.

Tak wygląda pokój córki Anny Lewandowskiej – Klary. Fot.Instagram/annalewandowskahpba.

Anna Lewandowska zadbała o rodzinną pamiątkę dla Klary z dnia, kiedy przyszła na świat. Na ścianie wisi plakat ze szkicem niemowlaka, który jest podpisany jej imieniem. Oprócz tego można zauważyć uroczą lampkę w kształcie królika, która stoi na białej komodzie, czy zabawkę – bujane krzesło.

Pokój trzylatki jest bardzo przytulny – nie brakuje w nim również pluszowych królików, czy gier edukacyjnych. Widać, że mała Klara wyjątkowo lubi uszate zwierzątka.

Podoba Wam się?

Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Anna Lewandowska pokazała BABCIĘ! Są bardzo podobne do siebie!

Anna Lewandowska mówi o KOLEJNYM dziecku. Szczera odpowiedź

Jak Anna Lewandowska dba o swoją twarz? (PIELĘGNACYJNE ŚRODY)