Anna Lewandowska (32 l.) od kiedy została mamą dwóch córeczek czuje się spełniona. Lewa nie pokazuje wizerunku dziewczynek na Instagramie, ale od czasu do czasu uchyli rąbka tajemnicy i opublikuje zdjęcie, na którym widać znacznie więcej. Trenerka postanowiła zaskoczyć Klarę, która od najmłodszych lat ćwiczy razem ze swoją mamą. Ania zrobiła niespodziankę dla córki. Co takiego dostała Klara?

Anna Lewandowska mówi o KOLEJNYM dziecku. Szczera odpowiedź

Anna Lewandowska spełniła marzenie Klary

Anna Lewandowska jakiś czas temu została ambasadorką polskiej marki z odzieżą sportową – 4F. Później okazało się, że do temu dołączył również jej mąż, Robert Lewandowski. Nie jest tajemnicą, że Ania sport ma we krwi, podobnie jak jej córka Klara.

Klara Lewandowska ćwiczy razem z mamą!

Ania nagrała na Insta Story filmik, na którym pokazała specjalnie uszyty na zamówienie strój sportowy dla starszej córki. Lewandowska przyznała, że Klara naśladuje ją podczas ćwiczeń i tak jak mama, dziewczynka chciała mieć pasujący zestaw sportowy.

Chciałabym Wam pokazać pewne marzenie, które właśnie zostało spełnione dzięki 4F. A oto dla Klarusi strój sportowy do treningu. Zobaczcie jakie to jest piękne. 4F uszyło specjalnie na zamówienie. Nie muszę Wam mówić o tym, że Klara kocha treningi z mamą i zawsze mówi „mamusiu ja chcę tak jak Ty”. No to dzisiaj czeka na nią niespodzianka – powiedziała Ania.

Anna Lewandowska spełniła marzenie swojej córki Klary.

Anna Lewandowska spełniła marzenie swojej córki Klary. Fot.Instagram/annalewandowskahpba.

Anna Lewandowska pokazała radość córki na Insta Story. Klara wyglądała na zachwyconą i ze szczęścia rozpierała ją energia.

Lewa pokazywała już na Instagramie, jak wygląda jej wspólny trening z córką, a Internauci byli pod wrażeniem, że dziewczynka ćwiczy niemal w takim samym tempie, jak dorosła osoba! Ania zdradziła, że Klara często sama prosi ją, by wspólnie poćwiczyły i widać, że aktywność fizyczna sprawia jej dużo frajdy.

Teraz obie mają pasujące stroje sportowe.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Anna Lewandowska tłumaczy się z wpadki podczas zapowiadania zwycięzcy na Gali Mistrzów Sportu

Anna Lewandowska ćwiczy z Klarą. „Że mała trzyma Twoje tempo, to w szoku jestem”

Anna Lewandowska SZCZERZE o powrocie do formy: Po pierwszym porodzie z Klarą uległam pewnej PRESJI

Anna Lewandowska pokazała szczęśliwą córkę na Instagramie.

Anna Lewandowska pokazała szczęśliwą córkę na Instagramie. Fot.Instagram/annalewandowskahpba.

Klara Lewandowska w sportowym stroju.

Klara Lewandowska w sportowym stroju. Fot.Instagram/annalewandowskahpba.

Klara Lewandowska w stroju sportowym od 4F.

Klara Lewandowska w stroju sportowym od 4F. Fot.Instagram/annalewandowskahpba.