Anna Lewandowska jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, które nie tylko są dla niej sposobem na utrzymywanie kontaktu z fanami, ale również niezłym źródłem dochodu. Pośród zdrowych przepisów, motywacyjnych postów oraz zdjęć z treningów, najwięcej emocji budzą zawsze zdjęcia, gdzie żona Roberta Lewandowskiego uchyla rąbek prywatnego życia.

Anna Lewandowska pokazała BABCIĘ! Są bardzo podobne do siebie!

Anna Lewandowska w bikini

Trenerka na początku roku zainaugurowała Fighter Challenge, który wytrwale promuje na swoim profilu. Gwiazda zamieściła kolejne zdjęcie, które rozgrzało do czerwoności jej wielbicieli.

Anna Lewandowska zaapelowała do swoich obserwatorów o znalezienie czasu na odpoczynek. Jednak to nie wezwanie trenerki spotkało się z entuzjastyczną reakcją fanów, tylko zdjęcie, na którym Anna zapozowała w skąpym bikini.

Jak Anna Lewandowska dba o swoją twarz? (PIELĘGNACYJNE ŚRODY)

Celebrytka na zdjęciu nosi niebieski strój kąpielowy o kroju podkreślającym jej figurę. Anna jest odwrócona plecami do obiektywu, a jej twarz delikatnie odwraca się w stronę obserwatora.

Włoskie wakacje Lewandowskich. Luksusowy jacht i dwie kreacje Ani (ZDJĘCIA)

Zdjęcie wzbudziło żywe zainteresowanie wśród fanów Lewej, którzy nieustannie zastanawiają się, jak naprawdę wygląda jej figura. Myślicie, że to zamknie usta wszystkim sugerującym, że trenerka nie ma idealnego ciała?

Anna Lewandowska w bikini

Anna Lewandowska w bikini fot. The Mega Agency / Forum

Anna Lewandowska w czarnej sukience, fot. Forum

Anna Lewandowska w czarnej sukience idzie po klifie, fot. MEGA / The Mega Agency / Forum

Anna Lewandowska w białej bluzce i czarnych szortach

Anna Lewandowska/fot. AKPA