Z pewnością ostatni rok dla Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego był wyjątkowy ze względu na transfer do FC Barcelony i przeprowadzkę do Hiszpanii. Żona Roberta szybko zdobyła status gwiazdy w nowym kraju i już nagrywa filmy z treningami w ich języku.

Anna Lewandowska po raz pierwszy o swoich biznesach: „Na końcu tego jestem ja i czasem czuję się samotna”

Anna Lewandowska zrobiła sobie TATUAŻ

Anna Lewandowska w środę świętowała 34 urodziny, co można było zauważyć na jej profilu instagramowym. Dodała urodzinowy post, w którym przyznaje, że w ostatnim roku dużo się działo, ale niczego nie żałuje:

Za mną kolejny rok – rok pełen pięknych chwil, olbrzymich zmian, nowych wyzwań, a także trudniejszych momentów i ciężkich decyzji. Jestem wdzięczna za każdy dzień. Wszystkiego najlepszego dla mnie! Dziękuję za wszystkie życzenia, a także za niespodzianki od moich firm! Wiem, że dla Was też przygotowali coś specjalnego z tej okazji – napisała Lewandowska.

Lewandowska, mimo że dostała urodzinowy prezent od męża i nie tylko, zdecydowała wręczyć sobie prezent także od siebie. Zrobiła sobie na 34 urodziny tatuaż w okolicach wnętrza ramienia. Trenerka pokazała na Instagramie, że robi sobie nową „dziarkę”, ale nie zdradziła, co dokładnie wytatuowała.

Natomiast bez obaw, na pewno będzie widać nowy tatuaż w ubraniach sportowych…

Anna Lewandowska NARESZCIE pokazała twarze obydwu córek! Fani oceniają do kogo są bardziej podobne

Anna Lewandowska zachwyca w tym TOPIE. Rzadko stawia na ten kolor, a wygląda kwitnąco

IG: annalewandowskahpba

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska Fot. Elkin Cabarcas / MEGA / The Mega Agency / Forum