Anna Lewandowska (29 l.) z pewnością ma teraz swój czas. Odnosi sukcesy zawodowe, a jednocześnie została mamą Klary. Twierdzi, że bez problemu daje radę ze wszystkim sama (może przy pomocy Roberta). Teraz dostała kolejną propozycję?

Internautka o Lewandowskiej: Ania ma 3 opiekunki, ogrodnika, kierowcę i pomoc

Ania to nie tylko trenerka i dietetyk, jest także zawodniczką, która reprezentuje Polskę w karate tradycyjnym. Udało jej się wywalczyć mnóstwo medali. Teraz spotkała się z właścicielem federacji KSW, Martinem Lewandowskim. Na swoich portalach społecznościowych dodał z nią zdjęcie i napisał:

Poranna kawa z Anną Lewandowską. Co powiecie na zawodniczkę karate w MMA? W szczególności, że ma tak dobrze pasujące nazwisko do dyscypliny.

KSW otworzyła dywizję żeńską w 2012 roku. Co ciekawe, internauci uważają, że jej rywalką powinna być koniecznie… Ewa Chodakowska!

Chodakowska kopiuje Lewandowską? Internauci są BEZLITOŚNI

Jak myślicie, zobaczymy ją również w tej dyscyplinie?

Brakuje Ci motywacji? Sama kiedyś walczyłam👊🏻 z jej brakiem, walczyłam z lenistwem🙄, walczyłam ze zmęczeniem psychicznym🤕, brakiem wiary w siebie🙈. Zawsze widziałam po sobie, po innych zawodnikach karate, po moich znajomych, że dzięki MOTYWACJI i odpowiedniemu planowaniu można osiągnąć znacznie więcej – zbudować lepsze nawyki✌🏻️🔝, działać skuteczniej💥👌🏻, utrzymać się w postanowieniach🙋🏼, pozbyć się złych przyzwyczajeń, uwierzyć w siebie🙋🏼, w swój potencjał – A KAŻDY GO MA! 💪🏻💪🏻💪🏻#motivationbyAnn Tak apropo planu..? Trenujesz dzisiaj tak jak ja 😉? No to do boju! Dzisiaj trening cardio zaliczony, aż chce się żyć! A teraz fruuu czas lecieć do Polski ✈️❤️będzie się działo 🙈💥💥💥 Już się stęskniłam!😉 #motivationbyAnn #healthy #hpba #trainingbyAnn #healthyplanbyann #annalewandowska #workoutbyann #smile #positive #fighter

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Healthy Year by Ann – Kalendarz motywacyjny 2018!!!!! 💥💥💥 Jeśli chcecie zmienić złe nawyki na dobre bądź lepsze, cieszyć się dobrym samopoczuciem, odnaleźć radość życia, zadbać o najcenniejszy skarb jakim jest ZDROWIE i rozpocząć przygodę ze sportem – pomoże Wam w tym roczny plan, który przygotowałam specjalnie dla Was. ZNAJDZIECIE w nim ćwiczenia i przepisy na zdrowe smakołyki oraz MOTYWATORY! ❤️Dostałam w tym roku podwójną DAWKĘ ENERGII 💪🏻💥💥💥 i chcę się nią z TOBĄ podzielić!🤞🏻 Niech ten nadchodzący rok będzie jeszcze lepszy! Włożyłam w to wiele serca 👉🏻❤️ #motivationbyAnn #annalewandowska #healthyyearbyann2018 #hpba #healthyplanbyann

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)