Już w ten czwartek wyjątkowy eko pokaz mody Anny Kubisz i Europejskiej Platformy Recyklingu „Moda na recykling”. W czasie wydarzenia będziemy mogli obejrzeć wystawę zdjęć Anny Muchy w kreacjach z recyklingu. Aktorka od lat angażuje się w działania proekologiczne. Jej córeczka Stefania od małego segreguje śmieci i chce uczyć się jak wykorzystywać w sposób twórczy odpady.

Anna Mucha chwali się NOWYM uśmiechem. Wyprostowała zęby

Chciałabym Was przeprosić w imieniu całego naszego pokolenia. Ponieważ okazaliśmy się przez ostatnie 30-40 lat strasznie niewdzięcznymi dziećmi Matki Ziemi, daliśmy ciała. Dzieciaki – imponujecie mi tym co robicie, imponujecie mi tym, w jaki sposób wykorzystujecie „Modę na recykling”, swoimi pracami i kreacjami, które przygotowaliście razem z Anią Kubisz. Dziękuję za to, że jesteście tak świadomi. Mam nadzieję, że razem „ramię w ramię” uratujemy ten świat. Przyszłość należy do nas! – mówiła Anna Mucha podczas specjalnej sesji zdjęciowej w kreacjach z recyklingu.

Aktorka ubrana była w elektrośmieci, w tym m.in. srebrną suknię z aluminiowych opakowań do telewizorów, zieloną kurtkę z płytek komputerowych i czerwony gorset z kabli. Edukowała w ten sposób, że elektroodpadów nie wolno wyrzucać do zwykłego kosza, gdyż są bardzo niebezpieczne dla środowiska. Możemy im za to w twórczy sposób nadać drugie życie.

Anna Mucha straci rolę w „M jak miłość”? „Miałam świadomość, że może tak się stać”

Jak Wam się podoba?