Od jakiegoś czasu mówiło się, że związek Anny Muchy (40 l.) i jej wieloletniego partnera Marcela Sory przechodził kryzys. Para doczekała się dwójki dzieci i mimo długiego stażu związku ich relacja nie przetrwała. Żadne z nich nie skomentowało tego w mediach. Spekulowano później, czy Ania i Kuba Wojewódzki nie dali sobie kolejnej szansy, po tym gdy aktorka pojawiła się u Kuby na Instagramie. Teraz wyszło na jaw, że Mucha jest zakochana i to nie w dziennikarzu. Jej nowy wybranek również jest aktorem. Kim jest Jakub Wons? Sprawdźcie sami.

Anna Mucha jest znowu zakochana!

Kim jest nowy partner Anny Muchy?

Już na początku marca pojawiły się plotki, które mówiły – że Anna Mucha ponownie się zakochała. Aktorka nie komentowała tych doniesień – Ania bardzo rzadko wypowiada się w mediach na temat swojego życia prywatnego.

Osoba z bliskiego otoczenia aktorki przyznała w wywiadzie, że Mucha z kimś się spotyka, jednak nie chce ujawniać kim jest jej nowy partner.

Ania jest inteligentną i seksowną dziewczyną, więc budzi zainteresowanie wielu mężczyzn. Spotyka się z kimś, ale na pewno nie chodzi na podwójne randki. Kim jest jej partner? To na razie chce zachować w tajemnicy – powiedziała w rozmowie z „Fleszem” osoba z otoczenia Muchy.

Anna Mucha pozuje z kwiatami w wiosennej stylizacji.

Anna Mucha znowu jest zakochana, fot. Piętka Mieszko/AKPA.

Wszystko wyszło na jaw, gdy fotoreporterzy zrobili zdjecie Ani w towarzyswie tajemniczego mężczyzny – para wyglądała na zapatrzonych w siebie. Okazało się, że aktorka spotyka się z Jakubem Wonsem.

Według ustaleń, Ania i Kuba znają się od lat, a poznali się podczas prób do spektaklu „Letni Dzień”. Najpierw połączyła ich przyjaźń, która z czasem przerodziła się w silniejsze uczucie.

Ania zna Kubę od dawna, poznali się podczas prób do spektaklu „Letni Dzień”, z którym oboje zjeździli Polskę wzdłuż i wszerz Wtedy oboje byli jeszcze w związkach, więc zbliżyli się do siebie jako przyjaciele. Kiedy rozstali się ze swoimi partnerami, szybko okazało się, że są sobie bliscy i wzajemnie się wspierają – powiedział znajomu Ani w rozmowie z Pudelkiem.

Czym zajmuje się Jakub Wons?

Kuba ma 38 lat i poszedł w ślady ojca zostając aktorem. Mężczyzna urodził się w Warszawie i tutaj też mieszka.  Z Anią znają się od dawna, bo Kuba jest również jej przyjacielem. Do tej pory każde z nich było w związku, ale teraz – gdy oboje byli singlami postanowili dać sobie szansę i okazało się, że świetnie się dogadują.

Kuba swoją karierę związał z aktorstwem. Jest aktorem filmowym, telewizyjnym i teatralnym. Oprócz tego zajmuje się również reżyserią i produkcją sztuk teatralnych.

Można go było zobaczyć w takich serialach jak: „M jak Miłość”, „Barwy Szczęścia”, „Na dobre i na złe” oraz „Ojciec Mateusz”. Od 2018 roku regularnie występuje w serialu „Klan”, gdzie wciela się w rolę Roberta.

Jakub Wons i Anna Mucha spotykają się.

Jakub Wons i Anna Mucha spotykają się, fot.AKPA.

Jakub Wons – rodzina aktorska

Kuba pochodzi z aktorskiej rodziny. Poszedł w ślady ojca i związał swoją karierę z aktorstwem. Jego tatą jest popularny aktor Grzegorz Wons.

Jego ojciec również jest aktorem teatralnym i filmowym, występuje również w kabaretach – znany jest m.in. jako pan Doradca z Kabaretu Olgi Lipińskiej. Grzegorz jest osobowością telewizyjną, prowadził teleturniej „Dobra cena” w TVN i jest wykładowcą na PWST w Warszawie.

Jakub Wons pozuje z ojcem Grzegorzem.

Jakub Wons, Grzegorz Wons razem na ściance, fot. Podlewski/AKPA.

Jakub Wons – związki

Kuba tak jak Ania chroni swoją prywatność i nie często pozował na ścianach z partnerkami. Wiadomo, że mężczyzna był związany z aktorką Hanną Konarowską, z którą wziął ślub. Doczekali się córki Zofii, która przyszła na świat w 2011 roku. Para jednak rozstała się w 2018 roku, po 10 latach związku. Od tamtej pory Kuba nie był widziany z żadną inną kobietą, do czasu – aż fotoreporterzy przyłapali go na randce z Anną Muchą.

Po rozwodzie Kuba dzieli opiekę z byłą żoną nad 9-letnią córką, a Hanna doczekała się kolejnego dziecka z nowym partnerem, które przyszło na świat w 2018 roku.

Uchodzili za zgodne małżeństwo a mimo to ich związek nie przetrwał próby czasu.

Jakubs Wons z żoną Hanną Konarowską.

Hanna Konarowska i Jakub Wons, fot. Niemiec/AKPA.

Jakubs Wons z żoną Hanną Konarowską.

Jakub Wons i Hanna Konarowska pozują razem na ściance, fot. Niemiec/AKPA.

Jakub Wons na Instagramie

Aktor ma konto na Instagramie. Można go znaleźć pod nikiem „kubawons” a jego konto śledzi 553 obserwatorów. Z tego, co można wyczytać na jego profilu – Kuba tak jak Ania jest wielkim pasjonatem jedzenia i dodatkowo umie gotować.

Anna Mucha ma dosyć domowej kwarantanny „JA CHCĘ DO PRACY”

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć szczęścia nowej parze.

Jak myślicie, pasują do siebie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Anna Mucha „świeci cyckami” na Instagramie

Naga kobieta w pościeli na Instagramie Kuby Wojewódzkiego: fani zgadują, że to Anna Mucha

Seksowna Anna Mucha w przyłbicy ignoruje pytanie Kammela w Pytaniu na śniadanie (ZDJĘCIA)

Anna Mucha i Jakub Wons spotykają się.

Anna Mucha znowu jest zakochana, fot. Piętka Mieszko/AKPA.

Jakub Wons przyłapany przez fotoreporterów.

Jakub Wons, fot. Niemiec/AKPA.