Emocje po zakończeniu 2. odcinka „Dance Dance Dance” sięgnęły zenitu. Szczególnie mocno odczuła to Anna Mucha, jurorka programu, na której Instagramie rozpętała się prawdziwa burza z piorunami.

Konflikt Anny Muchy i Kasi Stankiewicz w Dance Dance Dance

Wszystko zaczęło się w 1. odcinku show. Po występie Stankiewicz Mucha oceniła, że piosenkarka nie dała z siebie wszystkiego. W odpowiedzi Stankiewicz odparła, że zrobiła, co mogła:

Wkładam w to strasznie dużo pracy ale nie jestem w stanie pokonać pewnych rzeczy więc śmiało możesz sobie poużywać – powiedziała Annie Musze.

OSTRO! Anna Mucha do Kasi Stankiewicz w Dance Dance Dance: Po co jesteś w tym programie?

W 2. odcinku Anna Mucha nawiązała do krytyki pierwszego występu Kasi, by następnie… zaśpiewać dla niej.

Po OSTREJ wymianie zdań Anna Mucha ZAŚPIEWAŁA dla Kasi Stankiewicz w Dance Dance Dance (VIDEO)

Ostatecznie Stankiewicz z ulgą opuściła show. Mucha nie kryła rozczarowania jej zachowaniem.

Po zakończeniu odcinka na Instagramie jurorki pojawiła się ogromna ilość komentarzy. Wiele osób zarzuca aktorce hejt i ostro ją krytykuje:

  • Nie oglądam tego programu, i dobrze, ale z tego co tu czytam to po prostu śmiech na sali. Pani pisze na swoim profilu ” Haters gonna love”, nazywając swoich krytykantów hejterami (co oczywiście nie jest jednoznaczne, ale tego nie rozumie), nie zdając sobie jednocześnie sprawy z tego, że to ona jest tym tzw. hejterem poniżając panią Stankiewicz (on a jest od oceny merytorycznej, choć nie wiem czemu, ale nie od poniżania). Pani Stankiewicz bardzo dobrze wykonuje swoje codzienne zadania tj. śpiew – piosenki w jej wykonaniu już niemal 30 lat w radiu, a ta druga pani zajmuje się graniem w serialu, czego dobrym aktorstwem nie można raczej nazwać – piszą internauci.
  • Bardzo źle się Panią ogląda, Pani sposób wypowiedzi jest niezwykle drażniący 🤮 nie wiem co się z Panią stało 🤦🏻‍♀️ Masakra – dodają inni.
  • Zjedz snickersa👍 i nie pieprz o hejtowaniu, bo sama jestes jaka niedowartosciowana i uderzasz w kobiety utalentowane slabymi kąsliwymi komentarzmai i probujesz zwrocic uwage na siebie jak nie tym malo estetycznym biustem to tym wyglupianiem.. Słabe – komentują inni.
  • Dziś zrobiłaś jeszcze gorzej niż w poprzednim odcinku. Anka zarzucam Ci hejt. I żeby się o kimś wypowiadać w ten sposób trzeba mieć jakieś osiągnięcia a Ty no cóż już dawno zapomniana próbujesz na siłę w hejterski sposób o sobie przypomnieć. Świat jest wystarczająco zły aby jeszcze siać zło – piszą widzowie show.

Kasia Stankiewicz znów pokazuje CIAŁO: na ramówce TVP błysnęła boczkiem (ZDJĘCIA)

  • Na początku myślałam, że to faktycznie z Kasią jest coś nie tak i że to mucha miała rację. Ale po tym odcinku oczy mi się otworzyły. Nie dziwię się że kobieta z klasą nie chciała brać udziału w tej szopce. Gdzie mucha jako jury próbuje robić większe Szoł(celowo nie show) niż tancerze. Na siłę chce świecić a świecą tylko jej cycki. Od tego gwiazdorzenia robi się niedobrze. Wszyscy są zażenowani jej śmieszną krytyką nawet osoby w jury. A jeśli chodzi o pozostałych członków jury to oni mają pojęcie o tańcu, a mucha? To śmiech na sali… Wiadomo że tvp jej za to błaznowanie płaci, ale czy te pieniądze są tego warte??? Jak bardzo trzeba siebie nie lubić i nie kochać, żeby dla pieniędzy robić z siebie klauna??? – grzmią internauci.

Czy tak ostra krytyka zachowania jurorki jest uzasadniona? Czy intrernauci nie przesadzają czasem w reakcjach? Co o tym sądzicie?

scena z: Anna Mucha, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Anna Mucha, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Anna Mucha, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Dance dance dance II
19.02.2020
Aleksander Sikora
Malgorzata Tomaszewska
Tomasz Kammel
Katarzyna Stankiewicz
Anna Stankiewicz
TVP S A 00 999 Warszawa ul Woronicza 17 tel 22 547 67 23

Dance dance dance II
19.02.2020
Tomasz Kammel
Katarzyna Stankiewicz
Anna Stankiewicz
TVP S A