Anna Mucha jest wierna swojemu wizerunkowi i zwykle nawet na potrzeby różnych ról nie zaskakiwała większymi metamorfozami. Aż do teraz. Aktorka pracuje na planie filmu Patryka Vegi, w którym zobaczymy ją w zupełnie innej odsłonie.

Anna Mucha chwali się NOWYM uśmiechem. Wyprostowała zęby

Anna Mucha w nietypowej odsłonie

Fani filmów Patryka Vegi dobrze wiedzą, że większość aktorek występujących w produkcjach tego reżysera, na potrzeby roli, była w stanie poddać się sporej charakteryzacji. Często takiej, w której nie wyglądały korzystnie. Do tego grona dołączyła Anna Mucha, którą niebawem będzie można zobaczyć w nowej produkcji Vegi. Na ekranie pojawi się także Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Zofia Zborowska.

Małgorzata Rozenek z Anną Muchą i Zofią Zborowską gwiazdami nowego filmu Patryka Vegi

No a ta Pani jeńców nie bierze… To moja najnowsza rola w filmie @patryk_vega_official. Ale żeby nie było, że jest ostra laska bez serca, przekażemy coś na @fundacjawosp. Rzecz od serca. Szczegóły już niedługo. A teraz proszę polubcie zdjęcie, bo mam wrażenie, ze nikt mnie tu nie rozpoznaje – napisała.

Mucha już kilka razy pokazała się w charakteryzacji do filmu Patryka Vegi i zrobiła to ponownie. Jak sama przyznała, ma wrażenie, że nikt jej nie rozpoznaje na zdjęciu. W komentarzach spora część osób faktycznie przyznała, że aktorka bardziej przypomina Natalię Kukulską niż siebie.

  • Na 1 rzut myślałam, że to Natalia Kukulska.
  • Myślałam, że to Natalia Kukulska mi na insta wpadła.
  • Z tymi włosami petarda!
  • Byłem przekonany w pierwszym momencie, że to Ramona Rey. Aż musiałem przewinąć powiadomienia, żeby zobaczyć kto dodał zdjęcie. No podobieństwo do Ramony bardzo spore.
  • Wyglądasz jak Natalia Kukulska. Aż musiałam cofnąć, żeby zobaczyć kto dodał to zdjęcie.
  • Pierwsze wrażenie Kukulska.
  • Mi sie kompletnie nie podoba.
  • Żyleta – czytamy pod zdjęciem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)


ZOBACZ TEŻ:

Anna Mucha na zdjęciu sprzed 17 lat! Wspomina debiut w „M jak Miłość”

Anna Mucha chciała przerwać CIĄŻĘ. Miała tabletki w rękach

Anna Mucha w niebieskiej koszuli

Anna Mucha/fot. AKPA

Anna Mucha na imprezie "M jak miłość"

Anna Mucha/fot. AKPA