Anna Wendzikowska w 2007 roku została reporterką programu „Dzień Dobry TVN”, dla którego przeprowadzała wywiady z aktorami i twórcami filmowymi podczas międzynarodowych festiwali i premier. We wrześniu 2022 dziennikarka świętowałaby okrągłą, 15-letnią rocznicę swojej pracy w programie. Niestety, okazuje się, że jej współpraca z „Dzień Dobry TVN” dobiegła końca.

Anna Wendzikowska ZNIKA z internetu i żegna się z fanami! „Coś we mnie PĘKŁO”

Anna Wendzikowska odchodzi z „Dzień Dobry TVN”. We wrześniu świętowałaby 15 lat pracy

Anna Wendzikowska na swoim Instagramie w smutnym wpisie pożegnała się z programem. Choć nie powiedziała wprost jakie były powody rozstania z „Dzień Dobry TVN”, można przypuszczać, że nie była to jej decyzja. Anna ubolewa nad końcem swojej współpracy:

To dla mnie trudny post.. nie sądziłam, że kiedyś będę go pisać. jestem wierna, nie lubię zmian, przywiązuję się i zawsze wolę naprawiać niż wymieniać.. ale czasami życie pisze dla nas scenariusz niespójny z naszymi planami i nie warto się z życiem przepychać, bo ono zawsze wie lepiej… we wrześniu świętowałabym okrągłą rocznicę mojej pracy w @dziendobrytvn jak podsumować 15 lat? nie umiem. To mój najdłuższy związek. Więc wrzucam kilka zdjęć, które pokazują jak bardzo kochałam robić to, co robiłam.. a na końcu jedno z moich pierwszych zdjęć ze studia. niech to posłuży jako podsumowanie.

Następnie przyznała, że przez prawie 15 lat pracy dużo się nauczyła i jest wdzięczna za wszystkie lekcje oraz okazywane jej wsparcie:

Dziękuję! za wszystkie lekcje, lekcje zawodu i lekcje życia, za każdą szansę, za każdy wywiad, a były ich tysiące – rozmawiałam chyba z każdym możliwym hollywoodzkim aktorem, każda rozmowa była dla mnie cenna. wezmę wszystko, czego się nauczyłam i zrobię z tego coś jeszcze lepszego! i choć uroniłam kilka łez, wiadomo kawał życia zostawiam za sobą, to uczuciem dominującym jest wdzięczność. Jestem wdzięczna przede wszystkim Wam, którzy mnie oglądaliście i wspieraliście przez te wszystkie lata.. bez Was nie byłoby nic! pokornie proszę o Wasze wsparcie na kolejnych etapach mojej wędrówki..

W komentarzach fani okazali swoje wsparcie i życzą dziennikarce powodzenia na nowej drodze. My również życzymy powodzenia, gdziekolwiek teraz trafi.

Anna Wendzikowska pokazała ZA DUŻO?! Fani zgorszeni

scena z: Anna Wendzikowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Anna Wendzikowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Anna Wendzikowska, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Anna Wendzikowska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Anna Wendzikowska pod studiem DD TVN

Anna Wendzikowska pod studiem DD TVN fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Anna Wendzikowska pod studiem DDTVN

Anna Wendzikowska/fot. AKPA

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA