Jakiś czas temu Anna Wendzikowska zaliczyła wpadkę, gdy w „Dzień Dobry TVN” stwierdziła, że „trudno nazwać przystojnym mężczyznę poniżej 170cm wzrostu”. Jej nieprzemyślana wypowiedź spotkała się z ogromnym hejtem ze strony internautów i choć dziennikarka szybko przeprosiła za swoje słowa, internet nie wybacza tak łatwo. Jak później wyznała, dostała niezliczoną ilość życzeń śmierci oraz wyzwisk pod swoim nazwiskiem. Prócz tego Wendzikowska musiała zmierzyć się z samotnym macierzyństwem, ponieważ z każdym z partnerów rozstała się po narodzinach swoich córeczek – Kornelii i Antoniny.

Anna Wendzikowska tłumaczy się nam z wpadki na temat wzrostu Toma Cruis’a (WIDEO)

Anna Wendzikowska ZNIKA z internetu i żegna się z fanami!

To wszystko sprawiło, że na swoim Instagramie Anna Wendzikowska zaskoczyła fanów komunikatem o zawieszeniu swojej działalności w mediach społecznościowych. W nowym poście postanowiła pożegnać się z internautami i zapowiedziała, że znika z internetu:

Przyszła taka chwila, że muszę się na jakiś czas pożegnać.. przyzwyczaiłam Was do regularnych relacji, a nie będzie mnie tutaj.. w trakcie, kiedy będę próbowała odnaleźć spokój i harmonię.. ostatni czas był dla mnie trudny, zarówno zawodowo jak i prywatnie, starałam się być silna, bo zawsze byłam silna.. ale tym razem coś we mnie pękło. Muszę się zatroszczyć o siebie, bo mam dla kogo żyć… trzymajcie za mnie kciuki.

Tym razem zamiast kolejnych obelg i hejtu spotkała się jednak ze słowami wsparcia, a fani życzyli jej dużo siły i powodzenia:

Trzymaj się. Byłaś silna, a będziesz jeszcze silniejsza

 

Dasz radę. Jesteś twarda, odważna i niezależna

 

Brawa za decyzję. Wyciszenie , bez zgiełku oceniających ciągle nas osób, jest dobrą receptą na nowe spojrzenie na rzeczywistość bez zbędnego blichtru. Życzę powodzenia i powrotu z nową energią, bez żadnych ograniczeń związanych z czasem przeszłym.

 

Będę za tobą tęsknić bo wydawało się że wszystko u ciebie gra jak najlepiej i dawałaś mi dużo motywacji . Ale w życiu różnie jednak bywa życzę zdrowia i dużo spokoju i wracaj do nas jak najszybciej

 

Kochana ,kobiety są silne ale czasami bywają też kruche

 

Życie na świeczniku bardzo wyniszcza człowieka. Zwłaszcza pokazywanie swojego życia przez 24h na dobę. Media społecznościowe są trucizną dla ludzkości.

 

Powodzenia

Smutno wam z powodu jej decyzji?

Ania Wendzikowska o samotnym macierzyństwie. Jakie ma rady dla kobiet w podobnej sytuacji?

scena z: Anna Wendzikowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Anna Wendzikowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Anna Wendzikowska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Anna Wendzikowska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Anna Wendzikowska, fot. Podlewski/AKPA

Anna Wendzikowska pod studiem DD TVN

Anna Wendzikowska pod studiem DD TVN fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Anna Wendzikowska pod studiem DD TVN

Anna Wendzikowska pod studiem DD TVN SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Anna Wendzikowska o procesie Johnny Depp vs Amber Heard. Cieszy się z wygranej aktora?