Anna Wendzikowska jakiś czas temu zaliczyła wpadkę, gdy w „Dzień Dobry TVN” stwierdziła, że „trudno nazwać przystojnym mężczyznę poniżej 170cm wzrostu”. Jej nieprzemyślana wypowiedź spotkała się z ogromnym hejtem ze strony internautów, przez który Anna postanowiła zawiesić swoją działalność w mediach społecznościowych. W jednym z postów na Instagramie wydała specjalny komunikat, w którym pożegnała się wówczas z fanami:

Przyszła taka chwila, że muszę się na jakiś czas pożegnać.. przyzwyczaiłam Was do regularnych relacji, a nie będzie mnie tutaj.. w trakcie, kiedy będę próbowała odnaleźć spokój i harmonię.. ostatni czas był dla mnie trudny, zarówno zawodowo jak i prywatnie, starałam się być silna, bo zawsze byłam silna.. ale tym razem coś we mnie pękło. Muszę się zatroszczyć o siebie, bo mam dla kogo żyć… trzymajcie za mnie kciuki.

Jej nieobecność w social mediach trwała jednak…aż 10 dni, po których Anna nie wytrzymała i powróciła na Instagram zrelacjonować swoją podróż do Jordanii, a chwilę później mogliśmy „wybrać się” z nią do Gwatemali.

Anna Wendzikowska ZNIKA z internetu i żegna się z fanami! „Coś we mnie PĘKŁO”

Anna Wendzikowska w sukience niczym z „Pretty woman”. Odsłoniła za dużo? Fani zgorszeni

Niezależnie od aktualnego miejsca pobytu Anny, jeden z jej nowych postów wywołał prawdziwe oburzenie wśród części internautów – wszystko za sprawą pięknej, brązowej sukienki w grochy. W poście Wendzikowska opublikowała dwa zdjęcia, na których pozuje w kreacji, jednak na jednym z nich wiatr załopotał sukienką niczym żaglem i odsłonił…kształtne pośladki. Niestety efekt niczym u Marilyn Monroe nie spodobał się niektórym komentującym:

Bardzo niesmaczne to zdjęcie

pssssyyyt…. Pani Aniuuu… pupę Pani widać

Trzeba było jeszcze więcej pokazać bo na pierwszym zdjęciu za mało widać

Widać że lubisz świecić golizną

Żenada

Z kolei inni zachwycili się fotką i zgrabną pupą Wendzikowskiej, a część fanów porównała zdjęcie i kreację do filmu „Pretty woman”.

Jak sądzicie, za dużo pokazała?

Anna Wendzikowska pokazała za dużo? Fani zgroszeni!

IG: aniawendzikowska

Anna Wendzikowska pokazała za dużo? Fani zgroszeni!

IG: aniawendzikowska

Anna Wendzikowska o samotnym macierzyństwie: „Najważniejsze jest to, żeby nie wpadać w rolę ofiary”

scena z: Anna Wendzikowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Anna Wendzikowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Anna Wendzikowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Anna Wendzikowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Anna Wendzikowska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Premiera książki Barbary Pasek. Anna Wendzikowska wyglądała znakomicie w tej kremowej sukience i chuście na głowie