Ostatnio informowaliśmy o tym, że Iga Krefft miała problem z powrotem do domu. Aktorka od stycznia przebywała na wakacjach w Tajlandii, a kilka dni temu okazało się, że ma spory problem z powrotem do Polski. Oczywiście to ze względu na koronawirusa, przez którego podróżowanie jest bardzo ograniczone.

Iga Krefft miała PROBLEM z powrotem do Polski. Jak jej się to udało?

Antek Smykiewicz utknął w Kambodży!

O ile jej w końcu udało się wrócić do domu, to Antkowi Smykiewiczowi już nie. Piosenkarz także był w Tajlandii, gdzie nawet spotkał się z Igą. Jak przyznał, wraz z żoną i grupą znajomych starali się uciekać przed wirusem i udali się na wyspę Koh Rong Samloem w Kambodży, gdzie ich przyjaciele mają resort. W tym czasie Tajlandia zamknęła granice.

Nie mamy za bardzo opcji, żeby wrócić teraz do domu. Wszystkie ośrodki naokoło zostały pozamykane z powodu pandemii. Na wyspie praktycznie nie ma ludzi – powiedział w „Dzień Dobry TVN”.

Drake zdradził swój sekret! Dzięki temu jest zdrowy nawet podczas epidemii koronawirusa

Smykiewicz nie może wrócić do domu

Antek Smykiewicz jest zmartwiony obecną sytuacją, ale na wyspie nie jest sam. Dodaje, że bardziej boi się o bliskich i rodziców, którzy są w domu. Choć sporo osób zazdrości mu wakacji, to nie jest to wypoczynek, o jakim marzył.

Wszyscy mi zazdroszczą, mówią: „Boże drogi, jakie ty masz piękne wakacje, a my nie możemy wyjść z domu”, no a my nie możemy do domu wrócić w żaden sposób, a ta wyspa jest trochę jak więzienie – powiedział.

Wojtek Szczęsny wrócił do Polski! Marina nagrała moment przywitania z synem

Smykiewicz powiedział w materiale wideo, że w Kambodży nie ma polskich placówek dyplomatycznych. To bardzo utrudnia kwestie powrotu do domu. Piosenkarz i jego znajomi musieli kontaktować się z polskimi urzędnikami za pośrednictwem niemieckiego konsulatu. Mimo to Antek nie chce narzekać.

Są ważniejsze destynacje, niż Kambodża, w których są ludzie do odebrania. Ja to rozumiem. Też wiem, jak jest. Nie chcę robić z siebie nie wiadomo jakiej ofiary, bo jesteśmy zaradni i sobie poradzimy. Między nami jest tak, że na początku się baliśmy, było trochę nerwowych sytuacji. Teraz mamy taki zapas żarcia, że już się nie przejmujemy tym wszystkim. Zamówiliśmy tonę ryżu i 500 kg makaronu, więc jest tak jak w Polsce – mówił.

Cały materiał dostępny TUTAJ.

ZOBACZ TEŻ:

Znany jasnowidz zdradził, kiedy zakończy się epidemia spowodowana koronawirusem

Boris Johnson MÓGŁ ZARAZIĆ Królową Elżbietę koronawirusem? Jest OŚWIADCZENIE

36-letni Michał Grajewski zmarł zarażony koronawirusem – jego siostra napisała dramatyczny apel