Iga Krefft, aktorka znana głównie z roli Uli w serialu „M jak miłość” od stycznia przebywała na wakacjach w Tajlandii. Kilka dni temu okazało się, że ma spory problem z powrotem do Polski. Oczywiście to ze względu na koronawirusa, przez którego podróżowanie jest bardzo ograniczone.

Książę Karol ma koronawirusa. Czy mógł zarazić swoje dzieci i wnuki?

Iga Krefft wróciła do Polski

Jak informowała w mediach społecznościowych, początkowo miała wracać w ramach akcji „LOT do domu”, jednak zmieniła zdanie. Krefft wyjaśniła, że udała się na lotnisko i przebukowała bilet. Po tych trudach udało jej się wreszcie wrócić do domu.

Po powrocie Iga dała fanom możliwość zadawania jej pytań i nie brakowało tych o powrót do Polski. Aktorka odpowiedziała i wyjaśniła, w jaki sposób udało jej się przedostać do domu.

Przełożyliśmy lot u linii lotniczych – Najpierw z Bangkoku do Doha, a następnie Berlin. W Berlinie przenocowaliśmy u znajomych, a rano samochodem razem dwiema innymi osobami wróciliśmy do domku. Autostrady puste – głównie tiry, także fajnie się jechało! – odpowiedziała na pytanie fanów o jej podróż – napisała na InstaStories.

Wojciechowska o warszawskim lotnisku: BRAK KONTROLI

Krefft o kontroli na lotnisku

Nie zabrakło pytań o to, jak teraz wygląda sytuacja na lotniskach i czy pasażerowie są kontrolowani przez personel. Krefft wyjaśniła, że miała sprawdzaną temperaturę, a także musiała wypełnić kartę pasażera.

Na lotnisku trzeba było podać, jak zamierzamy wrócić do kraju, oczywiście badali temperaturę, ale bardzo dużo ludzi bez masek, głównie Europejczycy – co jest chore w obecnej sytuacji… Dziwi mnie też, że obsługa nie zwraca uwagi takim ludziom. Więcej konkretnych wskazówek dostaliśmy już przy przekraczaniu granicy. Tam oddawaliśmy też karty pasażera – ja kierowcy, bo akurat prowadziłam, ale nie było kolejki specjalnie także super się udało! – wyjaśniła Iga.

ZOBACZ TEŻ:

Heidi Klum ujawniła wyniki na obecność koronawirusa

Klaudia El Dursi tłumaczy się ze ZŁAMANIA kwarantanny

OMG! Tak Martyna Wojciechowska, jej córka i Przemek Kossakowski WYGŁUPIAJĄ się podczas kwarantanny (WIDEO)

Iga Krefft na ściance

fot. AKPA

Iga Krefft na ściance

fot. AKPA

Iga Krefft na ściance

fot. AKPA