Anwar Hadid (23 l.) zaalarmował użytkowników Instagramu, publikując serię niepokojących wiadomości po tym, jak jego była dziewczyna Dua Lipa (27 l.) pokazała się publicznie ze swoim nowym chłopakiem Romainem Gavrasem (41 l.).

Gigi Hadid ostrzega swojego brata Anwara przed Kendall Jenner

Gwiazda zadebiutowała na czerwonym dywanie z francuskim reżyserem na 76. dorocznym festiwalu filmowym w Cannes w ostatni piątek. Para wydawała się bardzo zaabsorbowana sobą. Mimo, że Anwar Hadid nie sprecyzował, do kogo były skierowane posty na InstaStories, fani domyślają, się, że chodziło o Gavrasa.

Powstrzymuję się, by go nie znaleźć i nie zabić

Anwar Hadid grozi nowemu facetowi Duy Lipy?

Model, który jest młodszym bratem Gigi i Belli Hadid, opublikował więcej mrocznych i dziwacznych wiadomości na swoim Instagramie. Podpisując kolejne selfie, na którym uśmiecha się do lustra, „Nie mogę oddychać”.

Potem pojawiły się kolejne posty. Opublikował m.in. zdjęcia, które po prostu pokazywały ziemię, pisząc: „Nienawidzę sposobu, w jaki wymawiasz moje imię”.

Nicola Peltz spotyka się z Anwarem Hadidem

2-letni związek Anwara Hadida z Dua Lipą dobiegł końca w 2021 roku, kiedy brytyjski dziennik The Sun doniósł, że para przeszła „kryzys”, ponieważ miała wiele zawodowych zobowiązań, które kolidowały z relacją.