Dua Lipa (28 l.) została przyłapana przez paparazzi ze swoim nowym chłopakiem Callumem Turnerem (33 l.), gdy spacerowali po Beverly Hills.

Piosenkarka, która na początku tego miesiąca potwierdziła swój romans z brytyjskim aktorem. Para wygląda na szaleńczo zakochaną, co również potwierdzają informatorzy z bliskiego kręgu pary.

Opalona Dua Lipa świeci piersiami na premierze „Barbie”

Gwiazda miniserialu „Masters Of The Air” Callum Turner ma swoje 5 minut na samiutkim szczycie. Gwiazdor „Fantastycznych Zwierząt” zagrał właśnie w najmocniejszej produkcji telewizyjnej roku, a u boku ma piękną megagwiazdę.

Dua Lipa i Callum Turner

Callum Turner, który ma na koncie kilka wielkich produkcji, jest jednym z głównych członków obsady dramatu „Masters Of The Air”, w którym występują także Austin Butler i irlandzkie objawienie kina Barry Keoghan. Producentem jest Steven Spielberg.

Dua Lipa zachwyca finezyjnym tankini na wakacjach na Ibizie

Zaś Dupa Lipa, która odnosi sukcesy w muzyce niedawno święciła triumfy z filmem „Barbie”, teraz promuje nową produkcję „Argylle”. Artystka kosowsko-albańskiego pochodzenia wcześniej związana była m.in. z Anwarem Hadidem (24 l.), Jackiem Harlowem (25 l.), a ostatnio z francuskim reżyserem Romainem Gavrasem (43 l.).

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: