Arnold Schwarzenegger to legenda Hollywood. Może nie może liczyć na Oscara za swoje filmowe osiągnięcia, to swoimi rolami wpisał się na stałe w światową popkulturę. A w minioną sobotę gwiazdor świętował swoje… 75. urodziny!

Poznajecie go jeszcze? Arnold Schwarzenegger na rowerze

Najstarsze dziecko gwiazdy „Terminatora”, Katherine (32 l.), udostępniła na swoim Instagramie kilka starych zdjęć ze swoim sławnym tatą, zaś jej małżonek – aktor Chris Pratt pochwalił się zdjęciem z cygarami i teściem, życząc mu wszystkiego najlepszego.

Arnold Schwarzenegger skończył 75 lat

Podczas gdy inni ludzie składali życzenia Arnoldowi w jego urodziny, on był bardziej zainteresowany skupieniem się na kimś innym. Napisał na Twitterze, ale i Instagramie hołd dla swojej zmarłej matki Aureli, która w sobotę skończyłaby 100 lat.

Arnold Schwarzenegger rozwiódł się po 10 latach od złożenia pozwu

Dzisiaj moja mama, Aurelia, miałaby 100 lat. Była najlepszą matką, jaką możesz sobie wyobrazić, i zawsze będę ją kochać. Nie potrafię wyjaśnić, ile dla mnie znaczyła. […] Pokazała mi bezwarunkową miłość, wagę utrzymania mojego domu w czystości, jak zrobić doskonały sznycel i cierpliwość. Dużo cierpliwości. Pamiętaj, żeby powiedzieć matkom, ile dla ciebie znaczą – napisał pod galerią zdjęć ze swoją mamą.

Arnold Schwarzenegger na rowerze

Arnold Schwarzenegger/fot. FORUM

Arnold Schwarzenegger między rowerami

Arnold Schwarzenegger/fot. FORUM