Joanna Krupa (40 l.) w niedzielę została mamą. Modelka urodziła córkę, wkrótce potem rozemocjonowana i szczęśliwą wrzuciła na Instagram pierwsze zdjęcia z dzieckiem.

Joanna Krupa pokazuje zdjęcia córki Ashy na swoim Instagramie

W niedzielę Joanna pokazała trzy fotki z maleństwem. Pierwsze zdjęcie przedstawiało dziecko wtulone w mamę. Na drugim widać członka personelu szpitala, modelka z córeczką leżą razem po trudach porodu. KOlejna fotka przedstawia męża Krupy, Douglasa Nunesa całującego płaczącą Ashę w czółko.

Joanna Krupa dostanie własny program! Gwiazda nie odpocznie po ciąży i pokaże trudy macierzyństwa

Niedługo potem dumna mama pokazała na swoim profilu kolejną fotkę – tym razem śpiącej już córeczki. Asha Nunes ma słodkie usta, na głowie czapeczkę z kokardą. Śpi w najlepsze. Jest śliczna i słodka.

Znajomi i przyjaciele gratulują Joannie na jej Instagramie. Wśród gwiazd, które przesłały pozdrowienia są Marcin Paprocki, Kinga Rusin, Michał Piróg, Robert Biedroń, Klaudis ElDursi, Anna Puślecka, Joanna Opozda i Sara Boruc.

WOW! Joanna Krupa w CIĄŻOWEJ sesji dla amerykańskiego portalu

W poniedziałek rano Joanna Krupa pokazała jeszcze jedną fotkę z sali porodwej – widać na niej męża modelki i ich małą córeczkę.

Joanna Krupa pokazała na Instagramie nowe zdjęcie córeczki, Ashy

Modelka pokazała też nowe zdjęcie Ashy z tatą – Douglasem Nunesem

View this post on Instagram

True love . Daddy’s little girl @nunes451

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa) on

scena z: Joanna Krupa, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Joanna Krupa, Marcin Tyszka, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA