Joanna Krupa (40 l.) niebawem powita na świecie pierwsze dziecko, razem z mężem Douglasem Nunesem. Modelka nie ukrywa ekscytacji z tego powodu. Joanna całą ciążę znosiła świetnie. Krupa nie przestaje pracować, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Wygląda na to, że po porodzie też nie pozwoli sobie na odpoczynek. Gwiazda ma dostać własny program reality-show, w którym

WOW! Joanna Krupa w CIĄŻOWEJ sesji dla amerykańskiego portalu

Joanna Krupa dostanie własne reality-show?

Jak udało się dowiedzieć Krupa urodzi córkę w luksusowej klinice Cedars-Sinai w Los Angeles. Oczywiście podczas porodu obecny będzie mąż modelki, Douglas. W tej klinice na świat przyszły dzieci m.in. Beyonce czy Kim Kardashian. Za poród trzeba zapłacić nawet około 80 tysięcy złotych. Joanna po porodzie nie zamierza zwalniać tempa, tylko dalej brać czynny udział w pracy. Podobno polska modelka zastanawia się nad własnym reality-show, w którym będzie mogła pokazać swoją córkę i zmagania z byciem matką ma pełen etat.

Joanna dostała propozycję autorskiego reality-show, w którym będzie pokazywać trudy macierzyństwa i swoje luksusowe życie w Los Angeles. Nie trzeba było jej długo przekonywać, by zgodziła się wziąć w nim udział. Roboczy tytuł projektu to „Joanna&Baby” – zdradza informator serwisowi plotkarskiemu.

Co o reality show myśli mąż Joanny Krupy?

Jak podało źródło z bliskiego otoczenia modelki, mąż Joanny i ojciec ich nienarodzonego dziecka nie jest szczególnie zachwycony pomysłem bycia nagrywanym przez kamery cały czas. Podobno Douglas Nunes nie chce pokazywać swojej rodziny na publiczną ocenę i chciałby ten wyjątkowy czas po narodzinach dziecka spędzić jedynie w gronie najbliższych.

Według medialnych doniesień program z Joanną Krupą ma pojawić się w wiosennej ramówce TVN. Roboczy tytuł nosi nazwę Joanna&Baby.

Myślicie, że Joanna będzie dobrą mamą?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Joanna Krupa leży na łóżku z DUŻYM brzuchem; zdradziła, jak teraz mówi na nią mąż

Joanna Krupa zdradziła IMIĘ dziecka; tak nazwie swoją córeczkę. Pięknie!

Joanna Krupa w dopasowanej kreacji na ramówce TVN; eksponowała DUŻY brzuszek (ZDJĘCIA)

Joanna Krupa

Joanna Krupa w obisłej sukience podkreśliła dorodny brzuszek ciążowy na ramówce TVN, fot. AKPA

Joanna Krupa

EXCLUSIVE: Joanna Krupa goes baby shopping in Burbank.
13 Aug 2019, Image: 465051477, License: Rights-managed, Restrictions: World Rights, Model Release: no, Credit line: Forum, Mega Agency

Joanna Krupa

scena z: Joanna Krupa, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Joanna Krupa

Joanna Krupa na Instagramie pochwaliła się pikantną sesją ciążową. Fot.Instagram