Joanna Krupa już niedługo powita na świecie pierwsze dziecko razem z mężem, Douglasem Nunesem. Modelka pokazała parę pikantnych ciążowych zdjęć dla portalu „People”.

Zawsze podziwiałam kobiety w ciąży, bo dla mnie to jest taki piękny moment w życiu kobiety. Chciałam, aby został on uchwycony – mówiła Krupa w „People”.

Wiemy gdzie urodzi Joanna Krupa! Modelka wybrała luksusowy szpital, w którym rodziła Beyonce czy Kim Kardashian

Na zdjęciach widzimy prezenterkę Top Model na plaży podczas zachodu słońca i tulącą się do zaokrąglonego brzuszka: „Widziałam kilka inspirujących ciążowych sesji i naprawdę się zakochałam. Najbardziej byłam zakochana w zachodzie słońca” – zdradziła.

Dodaje, że kobiety są jak superbohaterowie, bo ich ciało potrafi zbudować małą istotę ludzką. Dlatego chce pokazać, że ciężarna kobieta może być piękna, seksowna i pewna siebie.

Czuję się błogosławiona, ponieważ moja ciąża była łatwa aż dotąd, w ostatnim miesiącu. Robi się coraz trudniej, bo jestem bardziej zmęczona, ale nie będę narzekać, bo słyszałam horrory o chorobach kobiet przez dziewięć miesięcy. Wydaje mi się, że w porównaniu z niektórymi zaczęłam łatwo, ale ciążę mam do 4 listopada, więc wszystko może się jeszcze zmienić – tłumaczyła Krupa.

Joanna Krupa w 7. miesiącu ciąży pozuje w bieliźnie na plaży w Malibu