Demi Moore (56 l.) od tygodni była zajęta promowaniem swojej książki – pamiętnika ze wspomnieniami Inside Out. Aktorka z tego powodu pojawiała się w mediach częściej niż zwykle. Udzielała wielu wywiadów i pokazywała się w programach śniadaniowych, gdzie zachęcała do kupna książki. Moore postanowiła wyluzować i odpocząć od fleszy. Była widziana na lunchu w San Vicente Bungalows, kiedy cieszyła się wolnym dniem razem z przyjaciółmi.

Demi Moore sypia w dość nietypowych warunkach

Szczupła Demi Moore pokazuje nogi w krótkiej sukience

Książka z intymnymi wspomnieniami Demi Moore za oceanem przyjęła się bardzo dobrze i w szybkim tempie zyskała ogromną popularność. Aktorka ze szczegółami opisała trudne dzieciństwo, problemy z matką czy dwa nieudane małżeństwa z Bruce’m Willis’em (64 l.) i Ashtonem Kutcherem (41 l.). W książce rozliczyła się z niewiernym mężem, gdzie napisała o wielokrotnych zdradach Kutcher’a i jego zamiłowaniu do trójkątów. Cały ten rozgłos nie spodobał się aktualnej żonie aktora, Milli Kunis, która podobno była oburzona zachowaniem Moore i tym, że rozdrapuje stare rany. Demi w książce opisała każdy aspekt swojego życia, nawet uzależnienie od alkoholu. Teraz twierdzi, że jest wolna od nałogu i nie wróci do starych nawyków.

Wspaniale jest świętować zwycięstwa, pięknie jest równie świętować straty. Bez nich nie mamy przyjemności doświadczać naszych zwycięstw. A [książka] to zdecydowanie zwycięstwo – dodała Demi w jednym z wywiadów

Demi korzystając ze słonecznej pogody postawiła na krótką sukienkę z długim rękawem, która składała się z kolorowych wzorów. Moore znana jest z tego, że ma bardzo dobre wyczucie stylu i zawsze wygląda modnie i z klasą. 56-letnia aktorka połączyła stylizację ze złotymi klapkami na małym obcasie, które mieniły się w słońcu. Z luksusowych dodatków gwiazda postawiła na małą torebkę Gucci, która miała uroczą aplikację na środku w kształcie serca. Zadała szyku?

Demi Moore

Fot.FORUM/Backgrid USA

Dobrze wygląda?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Mila Kunis jest wściekła na byłą swojego męża -Demi Moore- za publiczne wywlekanie spraw z przeszłości

Demi Moore opowiedziała o tym, jak została zgwałcona w wieku 15 lat; jej matka dostała za to 500 dolarów

Demi Moore usprawiedliwia zdrady Ashtona Kutcher’a. Opowiedziała o szczegółach małżeństwa z aktorem

Demi Moore

Fot.FORUM

Demi Moore Ashton Kutcher

Fot.FORUM

Demi Moore

Fot.Forum/X17

Demi Moore

Fot.Forum/Backgrid USA