Victoria Beckham (45 l.) jest posiadaczką bardzo szczupłej figury i pięknej cery. Swój wygląd zawdzięcza przede wszystkim regularnym treningom, diecie oraz codziennym rytuałom, w których jest konsekwentna. Teraz na Instastories pokazała, jak wygląda jej poranek.

Victoria Beckham pokazała swoje świąteczne drzewko. Projektantka ma poczucie humoru!

Jak wygląda poranek Victorii Beckham?

Projektantka mody zdradziła, że dzień zaczyna od wypicia dwóch łyżek octu jabłkowego. Obniża on poziom cukru we krwi i przyspiesza metabolizm. Zawiera mnóstwo witamin z grupy A, B, C, E, P i mikroelementów.

Kolejnym krokiem porannej rutyny Victorii jest szklanka ciepłej wody z cytryną. To znany sposób na poprawienie funkcjonowania organizmu. Korzystnie wpływa na metabolizm i odporność, poprawia trawienie pomaga w detoksykacji wątroby.

Victoria nigdy nie zapomina o śniadaniu! Tym razem przygotowała je dla niej 8-letnia córka Harper. To nasiona chia z mlekiem migdałowym i malinami. Brzmi pysznie! A czy wygląda…?;)

Po śniadaniu czas na kawę. Gwiazda napisała, że przed nią dwugodzinny trening, więc nic dziwnego, że potrzebuje dodatkowej dawki energii…

Jaki jest przepis na szczupłą sylwetkę i ładną cerę Victorii Beckham? [Diety gwiazd]

Patrząc na to, o czym codziennie rano pamięta Victoria, nie dziwimy się, że tak wygląda.

Zainspirujecie się?

Victoria Beckham

Victoria Beckham fot. Forum/Mega Agency

Victoria Beckham

Victoria Beckham fot. Forum/Backgrid

Victoria Beckham fot. Forum/Backgrid