Choć kolorowe magazyny nie mają już takiej siły oddziaływania jak dawniej, to wciąż znajdują się chętne gwiazdy do występu w okładkowych sesjach. Wygląda na to, że Barbara Kurdej-Szatan nie boi się tzw. klątwy okładkowej – aktorka  po raz pierwszy zaprezentowała swoją czteroosobową rodzinę w komplecie.

Barbara Kurdej-Szatan z rodziną

O aktorce ostatnio zrobiło się głośno, ale nie było to zamieszanie, o które gwiazda mogłaby zabiegać. Barbara Kurdej-Szatan została skrytykowana za udział w telewizyjnym koncercie kolęd. Zdaniem prawicowych publicystów jako uczestniczka Strajku Kobiet, Kurdej-Szatan nie ma prawa śpiewać bożonarodzeniowych piosenek.

Znany dziennikarz atakuje Basię Kurdej-Szatan: „Ta kobieta to jednak ma tupet”

Barbara Kurdej-Szatan i jej maż Rafał we wrześniu powitali na świecie drugie dziecko – Henryka. Para ma też córkę Hanię. Na okładkowym zdjęciu dziewczynka jest przytulona do twarzy mamy, co jeszcze podkreśla ich wzajemne podobieństwo. Małżeństwo zapozowało do fotografii w białych stylizacjach. Na piersi uśmiechniętego Rafała smacznie spał najmłodszy członek rodziny.

Barbara Kurdej-Szatan przekłada przeprowadzkę. „Nie wyszło, nie uda się”

W rozmowie z dziennikarzami Vivy Barbara Kurdej-Szatan miała zdradzić, kto w ich domu jest lepszym aktorem oraz jak na młodsze rodzeństwo zareagowała jej córka.

Barbara Kurdej-Szatan pokazała twarz Henryka. Fani: „Podobny do mamusi”.

Jesteście ciekawi wywiadu z najsłynniejszą blondynką w Polsce?

 

Rafał Szatan i Barbara Kurdej-Szatan na telekamerach

Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan/fot. AKPA

Rafał Szatan i Barbara Kurdej-Szatan na imprezie

Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan/fot. AKPA

Barbara Kurdej Szatan w białej stylizacji.

Barbara Kurdej Szatan w białej stylizacji fot. Gałązka/AKPA.

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, fot. Niemiec/AKPA