Do niedawna Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż mieszkali w domu pod Warszawą. Niedawno poinformowali, że wkrótce zmienią miejsce zamieszkania i przeprowadzą się do mieszkania w stolicy. Aktorka jeszcze do niedawna miała nadzieję, że Nowy Rok spędzą już w nowym lokum, ale okazuje się, że jest to niemożliwe.

Basia Kurdej-Szatan w SKĄPEJ kreacji. Świętuje ważny jubileusz

Barbara Kurdej-Szatan przekłada przeprowadzkę

Dwutygodnik „Flesz” informował, że nowe mieszkanie celebrytów ma 100 m kw. i mieści się na ostatnim piętrze apartamentowca. Para może też pochwalić się sporym tarasem z widokiem na miasto. Celebrytka w jednym z wywiadów zdradziła, że w nowym mieszkaniu będą „stonowane kolory i naturalne drewno. Będzie także trochę akcentów loftowych”.

Niestety, z urządzaniem Basia i Rafał będą musieli się jeszcze wstrzymać. Wszystko przez opóźnienia związane z zamawianiem materiałów. Para wraz z dziećmi prawdopodobnie dopiero w marcu zamieszka w nowym miejscu.

Wszystko się przesunęło, bo strasznie długo czeka się teraz na materiały. Mieliśmy się wprowadzić na święta, ale się nie uda. Rafał cały czas dogląda remontu, bo uwielbia zajmować się budowlanką. Dom, w którym teraz mieszkamy, zrobił sam, tylko kolega pomógł nam położyć kafle. Cały czas pilnuje terminów i fachowców, ale nie wyszło. Liczę, że w marcu się przeprowadzimy – powiedziała w rozmowie z „Faktem”.

ZOBACZ TEŻ:

Podekscytowana Kurdej-Szatan o powrocie do formy. „Już wchodzę we wszystkie moje spodnie”

Barbara Kurdej-Szatan o badaniach w ciąży. „Wynik był po dwóch tygodniach”

Rafał Szatan i Barbara Kurdej-Szatan na imprezie

Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan/fot. AKPA

Rafał Szatan i Barbara Kurdej-Szatan na telekamerach

Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan/fot. AKPA