Barron Trump ma 13 lat, a jest wyższy zarówno od ojca, jak i matki, gdy ta założy buty na wysokich obcasach. Nastolatek mierzy już niemal dwa metry. I pomyśleć, że Barron ma przed sobą jeszcze kilka lat, podczas których będzie rósł!

Barron Trump zobaczył w telewizji to zdjęcie i PRZERAŹLIWIE KRZYKNĄŁ

Barron zmienia się też na twarzy. W mijającym roku syn Melanii i Donalda zmężniał i przybrał nieco na wadze. Wydaje się nam, że na buzi zaczyna być coraz bardziej podobny do ojca.

Przed Świętem Dziękczynienia 13-letnia pociecha opuściła wraz z rodzicami Biały Dom. Barron pomachał nawet do fotografujących rodzinę fotoreporterów.

Zobaczcie najnowsze fotki Barrona, Melanii i Donalda. Będzie cały tata?

Biały Dom wydał oświadczenie w sprawie wyśmiewania Barrona Trumpa!

Fot. TOM BRENNER / Reuters / Forum

Fot. TOM BRENNER / Reuters / Forum

Fot. TOM BRENNER / Reuters / Forum

Starsze zdjęcia Barrona Trumpa:

U.S. President Donald Trump, first lady Melania Trump, their son Barron depart for a weekend at his New Jersey golf estate from the White House in Washington, U.S. June 29, 2018. REUTERS/Jonathan Ernst

U.S. President Donald Trump, first lady Melania Trump and their son Barron Trump walk towards the South Lawn to board Marine One to depart for travel to Mar-a-Lago from the White House in Washington, U.S., November 20, 2018. REUTERS/Leah Millis

Fot. FORUM/Backgrid

Fot. REUTERS/Leah Millis

Fot. REUTERS/Jonathan Ernst