Donald Trump skrytykował swoją córkę Ivankę Trump po tym, jak jej zeznania przed komisją śledczą ujawniły, że NIE sądziła, aby wybory prezydenckie w 2020 roku były sfałszowane. Jej wcześniejsze zeznanie zostało odtworzone w telewizji w miniony czwartek po tym, jak na wideo były prokurator generalny Bill Barr nazwał roszczenia Donalda Trumpa w sprawie oszustw wyborczych „gówn**”.

Zdesperowany Donald Trump tworzy własne media społecznościowe

Ivanka Trump zeznała przeciwko ojcu Donaldowi Trumpowi

Były prezydent powiedział,, że Ivanka „nie była zaangażowana w sprawę” wyników wyborów w 2020 roku. Dodał, że jego córka „starała się uszanować Billa Barra i jego pozycję jako prokuratora generalnego (który jest do bani)”, napisał w social mediach były prezydent.

Donald Trump atakuje swoją córkę

Jego atak na Ivankę Trump był częścią serii wiadomości, które zamieścił Donald Trumo w swoich social mediach – Truth Social w piątek rano, gdzie nazwał prokuratora generalnego Barra „słabym”.

Donald Trump ma żal do Melanie, że nie została influencerką

Zniesławiony były prezydent USA powiedział również, że wybory były „oczywiście sfałszowane i skradzione” i nazwał je „zbrodnią stulecia”.

Trump i jego córka byli znani z bliskiego związku. Ivanka była postrzegana jako jego ulubione dziecko. Odcięła się od niego, jako doradczyni Białego Domu, a wcześniej Trump często mówił, że pewnego dnia Ivanka może zostać prezydentem. Co teraz z relacją ojciec – córka?

Ivanka Trump Fot.MEGA / The Mega Agency / Forum

Donald Trump OPUŚCIŁ Biały Dom. Melania Trump w garsonce i koku

Donald Trump OPUŚCIŁ Biały Dom. Melania Trump w garsonce i koku