Już niedługo ród Trumpów się powiększy i Donald Trump zostanie po raz kolejny dziadkiem. Prezydent Stanów Zjednoczonych, mimo że jest od młodych lat skupiony na karierze, może pochwalić się gromadką dzieci: Donald Junior (42 l.), Ivanka (38 l.) Erick (35 l.), Tiffany (26 l.) i Baron (13 .).

Zaskakujące SŁOWA Melanii Trump na temat Agaty Dudy

Natomiast ja już zdążyliśmy zauważyć, największą ulubienicą Trumpa jest Ivanka Trup, która jeździ z ojcem na wszystkie zagraniczne wizyty. Poza dziećmi, Trump może pochwalić się też 8 wnuczętami, a w drodze już 9.

Wkrótce Erickowi Trumpowi urodzi się drugie dziecko. Lara Trump termin ma zaplanowany na sierpień. Paparazzi przyłapali żonę Ericka na ulicach Nowego Yorku z psami i synem – Lukem Trumpem.

Kim jest Erick Trump?

Erick Trump jest synem Donalda Trumpa z pierwszego małżeństwa z Ivaną Marie Trump. Wychowywał się na Manhttanie w Nowym Yorku. Ukończył studia na Uniwersytecie Waszyngtońskim: finanse i zarządzanie, a następnie rozpoczął pracę w The Trump Organization. W 2006 roku założył fundację, która zbiera pieniądze na nieuleczalne choroby nowotworowe.

W 2014 roku poślubił producentkę telewizyjną i doradcę w kampanii prezydenckiej Donalda Trumpa, Larę Trump (36 l.), a we wrześniu 2017 roku powitali na świecie syna – Lucka.

Forum, Mega Agency

Forum, Mega Agency

Forum, Mega Agency

Forum, Mega Agency

Tiara, którą wybrała królowa na spotkanie z Trumpem miała ją OCHRONIĆ?