Syn najbogatszego mieszkańca Indii Anant Ambani (28 l.) i jego narzeczona Radhika Merchant (29 l.) zorganizowali w miniony weekend szalenie wystawne uroczystości przedślubne, a rodzina Ivanki Trump (42 l.) znalazła się wśród gości. Ivanka Trump i jej mąż Jared Kushner (43 l.) zabrali ze sobą na historyczne wydarzenie 13-letnią Arabellę Kushner – wnuczkę Donalda Trumpa.

Donald Trump sprzedaje sygnowane sneakersy po 1600 złotych za parę

Oprócz rodziny byłego prezydenta USA na weselu Ambaniego pojawiła się m.in. Mark Zuckeberg z żoną, Rihanna z A$AP Rockym, a także Bill Gates z nową ukochaną Paulą Hurd.

Majątek ojca Ananta Ambaniego szacuje się na 117 miliardów dolarów, a impreza przedweselna trwała 3 dni.

Rodzina Ivanki Trump na weselu stuleci

Anant Ambani to najmłodszy syn najbogatszego człowieka w Azji. 28-latek jest dyrektorem w firmie energetycznej prowadzonej przez Reliance, indyjski konglomerat założony przez jego dziadka.

Chociaż Ambani i jego narzeczona Radhika Merchant mają pobrać się dopiero w lipcu, nie szczędzono wydatków na wystawną imprezę przedślubną. Według Reutersa gościom podano 500 dań przygotowanych przez około 100 szefów kuchni.

To ONA będzie walczyć o stołek prezydencki z Donaldem Trumpem

Weekendowe uroczystości odbyły się w Jamnagar, w zachodnim stanie Gujarat, w pobliżu głównej rafinerii rodziny Ambanich.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: