Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański we wrześniu 2020 r. powitali na świecie syna Bastiana. Jakiś czas później para rozstała się w atmosferze skandalu. Dziś influencerka spełnia się jako samotna mama, a na swoim Instagramie chętnie opowiada o macierzyństwie, raz na jakiś czas pokazując nagrania i fotki z Bastkiem, jednocześnie zawsze upewniając się, że chłopiec ma zakrytą twarz.

Maffashion wyznaje: „Nie otrzymuję i nie otrzymywałam nigdy alimentów”

Maffashion posyła Bastka do przedszkola. Zdradziła, czy obydwoje są gotowi na te zmiany

Już za kilka dni synek Maff będzie świętować 3. urodziny, a w jego życiu pojawią się duże zmiany – chłopiec pójdzie do przedszkola. Tymczasem influencerka zorganizowała dla fanów instagramowe Q&A, na którym mogli zadawać jej pytania. Jak można się było spodziewać, najwięcej pytań było właśnie o przedszkole.

Maff przyznała, że zamierza posłać synka do prywatnej placówki i zdradziła, że chłopiec póki co jest zachwycony przedszkolem:

Tak, podoba mu się, mam nadzieję, że ten stan się utrzyma. To jest rasowy przedszkolak, on jest stworzony do przedszkola.

Następnie celebrytka odpowiedziała, jak sama zapatruje się na ten kolejny etap w życiu swojego dziecka:

Jak się czuję z tym, że Bastek będzie sam w przedszkolu? No dobrze no. Ja się bardzo cieszę, bo to jest dla dziecka turboważne, uczy go samodzielności, socializuje się z innymi dziećmi, lepiej go to przygotuje pod szkołę i późniejsze życie, więc ja to mam takie podejście i totalnie mam z tym chill. Oczywiście jestem mamą, która się interesuje, jest zaangażowana, ale ja tylko upatruję w tym dobrych rzeczy, pozytywów. Fajne jest też to, że dzieci w przedszkolu się od siebie uczą. Oczywiście tych złych nawyków, ale też tych dobrych. Jedyny minus, że pojawią się przeziębienia i jakieś choróbska, trzeba będzie to przetrwać.

Przedszkole to również czas pierwszych dziecięcych znajomości, a czasem nawet… pierwszych „miłości”. Czy Maff jest gotowa na miłosne podboje synka?

Nie zastanawiałam się! Kurcze, to będzie mocne. Kurde… No jestem gotowa, trzeba to trzeba.

Na koniec jeden z internautów poprosił Maff, by opisała swojego synka w kilku słowach. Influencerka z rozczuleniem podsumowała:

Otwarty, przebojowy, wygadany, odważny, kochany, słodki, milusiński. Mądry, o. Mogłam na początku to powiedzieć, ale jest naprawdę mądry. I taki mój.

Maffashion o synku Bastku: „Ma 2 lata i wygląda, jak 4-latek”. Dosięga mamie do bioder

IG: maffashion_official

IG: maffashion_official

IG: maffashion_official

IG: maffashion_official

IG: maffashion_official

pasekkozak