W ostatnim czasie Bella Hadid to jedno z najgorętszych nazwisk sezonu. Choć ostatni Fashion Week w Paryżu niewątpliwie należał do niej, modelka nie zwalnia tempa i znów zachwyca podczas pozowania na ściance.

Bella Hadid w złotej kreacji

W poniedziałkowy wieczór Bella Hadid pojawiła się na  God’s Love We Deliver 16. dorocznej gali Golden Heart , która odbyła się w samym sercu Nowego Jorku. Utalentowana supermodelka, lat 26, emanowała elegancją, zakładając błyszczącą, złotą sukienkę z głębokim dekoltem.

Bella Hadid zdradza, co zmieniła w swojej twarzy

Piękności towarzyszyła na czerwonym dywanie jej matka, Yolanda Hadid. W wydarzeniu wzięły udział inne gwiazdy, takie jak aktorka Jessica Alba i absolwentka Glee, Lea Michele, ale ten wieczór należał zdecydowanie do Belli.

Bella Hadid chwali się perfekcyjnym ciałem na plaży w Miami

Bella do złotej sukienki dobrała także złote wiązane sandałki i błyszczące kolczyki. Gwiazda do tego zestawu postawiła na gładko zaczesane włosy. Czyżby wyznaczyła trend na nadchodzącego Sylwestra?

Dajcie znać w komentarzu.

 

 

New York, NY –  Forum

NEW YORK, NEW YORK – OCTOBER 17:  / Forum

New York, NY – God’s Love We Deliver 2022 Golden Heart Awards held at Glasshouse in NYC.
*UK Clients – Pictures Containing Children
Please Pixelate Face Prior To Publication*,Image: 731539383, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Pictured: Bella Hadid, Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Bella Hadid attends the God’s Love We Deliver 16th Annual Golden Heart Awards at The Glasshouse in New York City.