Jennifer Lopez (49 l.) ma figurę bogini, ale i tak nosi bieliznę wyszczuplającą. Gwiazda zaliczyła małą wtopę, gdy wiatr podwiał jej sukienkę – paparazzi zrobili zdjęcia, na których wyraźnie widać spanxy.

Blac Chyna w spanxach wygląda słabo

Lopez regularnie ćwiczy na siłowni, często zabiera ze sobą narzeczonego, Alexa Rodrigueza. Piosenkarka i aktorka może się pochwalić fantastyczną figurą – wydaqwałoby się, że Jenn nie musi już jakoś specjalnie dbać o tuszowanie mankamentów.

Tymczasem okazuje się, że nawet ona nosi spanxy. Paparazzi zdobyli na to dowód robiąc wczoraj gwieździe zdjęcia podczas jej wizyty w szkole córki. Jennifer i Alex uczestniczyli w zakończeniu roku szkolnego córeczki Jenn – Emme. Był także tata dziewczynki, były mąż JLo, Marc Anthony.

Kris Jenner – u góry sexy biustonosz, na dole SPANXY

Jennifer na uroczystą imprezę założyła piękną, koralową sukienkę z wysokim rozcięciem. Kiedy gwiazd stawiała duże kroki, sukienka rozchodziła się i w pewnym momencie paparazzi sfotografowali wyszczuplające majtki Lopez. Diva wyczuła problem, bo chwyciła sukienkę i dłonią przytrzymała rozchodzący się materiał.

Czytaj też:

Nawet spanxy nie uratowały tej stylizacji (ZDJĘCIA)

Miałyście kiedyś Spanxy na pupie? Adele mówi, jak to jest

Kim Kardashian dusi się w spanxach, ale… (FOTO)