Beyonce (38 l.) aktualnie promuje najnowszą kolekcję odzieży sportowej IVY PARK, która powstała na cześć jej pierwszej córki Blue Ivy. Tym razem kolekcja powstała we współpracy z firmą Adidas. Bey wie, jak dobrze wypromować dany produkt. Królowa pop’u postanowiła przesłać kolekcję kapsułową w paczce PR’owej, do osób z największymi zasięgami. Fani są zadania, że Beyonce z premedytacją zlekceważyła Kim.

Krągłości Kim Kardashian wyglądają nieapetycznie? Celebrytka przesadziła z powiększaniem pośladków?

Kim Kardashian ma za złe Beyonce, że nie przysłała jej paczki PR’owej

Beyonce aby przyspieszyć promocję IVY PARK x Adidas, przesłała kolekcję kapsułową do niektórych ze swoich sławnych przyjaciół. Ellen DeGeneres, Reese Witherspoon czy Janelle Monae otrzymały wielką skrzynię z ubraniami od IVY park. Oczywiście zademonstrowały to na swoich Instagramach, przyczyniając się do rozgłosu. Jednym z godnych uwagi nazwisk nieobecnych w tym gwiazdorskim składzie była Kim Kardashian.

Całe Hollywood ma na sobie Ivy Park z wyjątkiem Kim?  – zapytał jeden z Internautów w komentarzach 

Fani są zdania, że Kim Kardashian nie może przeboleć tak jawnego zlekceważenie, co zżera ją od środka. Niestety, ale Kimmy liczyła na przyjaźń z jedną z najbardziej wpływowych kobiet świata – Bey miała inne plany w tej sprawie.

Kolekcja kapsułowa IVY PARK x Adidas:

View this post on Instagram

adidas x IVY PARK unboxing

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Współczujecie Kim?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kim Kardashian poszła do chirurga plastycznego i poprosiła o twarz Beyonce

Beyonce nie chce mieć do czynienia z Westami. Kim Kardashian będzie zrozpaczona!

Beyonce wyśmiała blond włosy Kim Kardashian?