Reese Witherspoon (43 l.) ma świetne poczucie humoru. Doceniła je nawet sama Jennifer Aniston (50 l.) która na ostatnich Złotych Globach przeżyła szok, gdy na ich stole zabrakło wody. Rezolutna Reese postanowiła zwrócić się o pomoc do Beyonce i Jay-Z – którzy swoją drogą przynieśli własny alkohol na imprezę. Teraz na Instagramie pochwaliła się kolejnym prezentem od celebrytów.

Beyonce i Jay-Z przynieśli własnego szampana na Złote Globy

Beyonce przesłała skrzynkę z szampanem do Reese Witherspoon

Złote Globy zawsze budzą wiele emocji. Nie inaczej było i tym razem. Uwaga mediów skupiła się na Beyonce i jej mężu. Małżeństwo Carter zawsze ma to, co najlepsze. Na tak prestiżowej imprezie postanowili pić jedynie szampana. Nie byle jakiego, bo Armand de Brignac kosztuje około 1500 złotych za butelkę. Jay-Z ma udziały w tej firmie i jak widać zrobił doskonałą reklamę.

Para wysłała skrzynkę szampana dla Reese Witherspoon, po tym jak aktorka poprosiła ich o kieliszek na tegorocznych Złotych Globach.

Schowajcie swoje szampany – podpisała udostępnione zdjęcie/fotomontaż Reese

Reese na InstaStory udostępniła całą relację z otwierania luksusowego alkoholu. Zdradziła, że w liściku od Beyonce i Jay-Z, małżeństwo Carter napisało przezabawną wiadomość. „Więcej wody” – odczytała roześmiana aktorka.

Wygląda na to, że Beyonce i Jay-Z całą sytuację obrócili na swoją korzyść. Reese jak i jej mama wyglądały na zadowolone, gdy próbowały trunku, przy okazji robiąc reklamę marki, w której Jay-Z jest udziałowcem.

Reese Witherspoon Jay-Z Beyonce

Fot.Instagram/reesewitherspoon

https://www.instagram.com/p/B7EfLrAAS0w/

Wiedzieliście, że małżeństwo Carter ma takie poczucie humoru?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Reese Witherspoon pokazała na Instagramie urocze zdjęcie ze swoją BFF Jennifer Aniston. Wyglądają jak siostry

Najstarsza córka Beyonce; Blue Ivy skończyła 8 lat. Wyrasta na prawdziwą PIĘKNOŚĆ

Jennifer Aniston największą gwiazdą ZŁOTYCH GLOBÓW. Jej zdjęcia z ceremonii okazały się HITEM

Reese Witherspoon

Fot.Instagram/reesewitherspoon

Reese Witherspoon

Fot.Instagram/reesewitherspoon

Reese Witherspoon

Fot.Instagram/reesewitherspoon