W piątek 29 lipca 2022 roku równo o północy do sprzedaży trafił najnowszy album Beyoncé. Ta długo oczekiwana płyta już zbiera dobre recenzje, a przyjaciele celebryci pieją na jego cześć na Twitterze.

Nowy album Beyoncé ‚Renaissance’ zachwyca

40-letnia artystka wypuściła swój wyczekiwany siódmy album , zatytułowany Renaissance, o północy w piątek (29 lipca). Po wydaniu nowego 16-utworowego albumu mnóstwo sławnych fanów Beyonce zareagowało na Twittera na Twitterze.

Beyonce UKRADŁA POMYSŁ na okładkę nowego albumu od DODY?!

Gwiazdy takie jak Halle Berry i inni gratulowali Beyonce jej nowego, tanecznego albumu inspirowanego muzyką disco.

O WOW! Beyonce zaprezentowała się w całkowicie nowej fryzurze

Choć album wyciekł do sieci już na początku tygodnia Beyoncé podziękowała fanom za „grzeczne czekanie do czasu oficjalnej premiery”. Wydany 7 lat po ostatnim albumie „Lemonade” — zawiera główny singiel „Break My Soul”, a także utwory z udziałem Jay-Z, Skrillex, 070 Shake, The-Dream, Drake i innych .

Beyoncé pracowała nad nim aż trzy lata. W niedawnym wywiadzie przyznała, że nagrywanie go było dla niej wielką odskocznią podczas pandemicznych czasów.

Blue Ivy skończyła 10 lat! Córka Beyonce jest nie do poznania!

„Stworzenie tego albumu dało mi miejsce do marzeń i ucieczki w strasznym dla świata czasie” – powiedziała w materiałach prasowych. „Dzięki temu czułem się wolna i pełna ochoty na przygody w czasach, gdy niewiele się działo. Moim zamiarem było stworzenie bezpiecznego miejsca, miejsca bez osądu. Miejsce, w którym można uwolnić się od perfekcjonizmu i przemyśleń. Miejsce, w którym można krzyczeć, uwalniać, czuć wolność. To była piękna podróż.”

Album jest już dostępny online i w sklepach Empik.

IG: beyonce

Beyonce w srebrnej kreacji

Beyonce w srebrnej kreacji fot. Backgrid USA / Forum

Beyonce i Jay-Z razem na scenie.

Beyonce i Jay-Z na scenie, fot.Forum.