Andrzej Sołtysik związał się z młodszą o 23 lata partnerką, Patrycją Sołtysik. Kobieta wyciągnęła dziennikarza z alkoholizmu i dzięki niej wrócił do pracy w telewizji.

Patrycja Sołtysik – Instagram

Andrzej Sołtysik z młodą żoną na ściance. To ona wyciągnęła go z alkoholizmu

Patrycja Sołtysik jest aktywna na Instagramie. Często pokazuje swoje prywatne życie i dzieli się z obserwatorami swoimi przemyśleniami. Dzisiaj zdradziła, że to ona rządzi w kuchni. Natomiast największym zaskoczeniem był żart jaki umieściła we wpisie.

Kuchnia ! To moje ukochane miejsce w naszym domu ❤️ ten pan, którego odbicie widzicie w szybie ( bo nie mamy ciągle drewnianych żaluzji… ) twierdzi nawet, że w naszym przypadku zdecydowanie sprawdziło się powiedzenie „przez żołądek do serca” ! ❤️ jest jeszcze drugie powiedzenie Andrzeja ale może lepiej go tu nie cytować 🙈😂 a w sumie…co mi tam! : „zupa i d…” 😂😂😂 i to działa w naszym przypadku od dziewięciu lat – napisała Patrycja Sołtysik na Instagramie.

Żona Sołtysika broni karmienia piersią ponad dwuletniego syna

View this post on Instagram

Kuchnia ! To moje ukochane miejsce w naszym domu ❤️ ten pan, którego odbicie widzicie w szybie ( bo nie mamy ciągle drewnianych żaluzji… ) twierdzi nawet, że w naszym przypadku zdecydowanie sprawdziło się powiedzenie „przez żołądek do serca” ! ❤️ jest jeszcze drugie powiedzenie Andrzeja ale może lepiej go tu nie cytować 🙈😂 a w sumie…co mi tam! : „zupa i d…” 😂😂😂 i to działa w naszym przypadku od dziewięciu lat ❤️ Ps Na stories wrzuciłam Wam przepis na przepyszne kotleciki z jarmużem 👌🏻 —————————————————————— #dom #nowydom #kuchnia #mojemiejsce #naszczas #razemnajlepiej #gotowanie #instamama #instamatki #polishgirl #polskadziewczyna #przepis #kuchenneinspiracje #urzadzamy #mążiżona #małżeństwo #kocham #rodzina #andrzejsołtysik

A post shared by Patrycja Sołtysik (@pati_soltysik) on

Jak widać, Patrycja i Andrzej mają to samo poczucie humoru i świetnie się dogadują. Dziennikarz wiele razy przed kamerą rzucał różnymi żartami… Dwa lata temu dla agencji Newseria Lifestyle opowiedział o największych „atrybutach męskości”.

Dobrze ubrana żona to jest element bardzo ważny, mówię serio, a poza tym jeśli chodzi o mnie, to najbardziej męskim gadżetem dla mnie jednak pozostaje samochód – powiedział Sołtysik. 

Sołtysik porównał kobietę do GADŻETU dla mężczyzn. Ciekawe, co na to jego żona!

View this post on Instagram

Dziś pierwszy raz zamówiliśmy sushi do naszego nowego domu 🏠 ciągle celebrujemy w tym naszym miejscu takie małe i większe „pierwsze razy” ❤️ Staszek to idealny kompan kulinarny ! Uwielbia owoce morza ( ostatnio pokochał mule), a sushi jak twierdzi mógłby jeść codziennie – oczywiście z dużą ilością sosu sojowego 🙈 Mimo zamiłowania do takich rarytasów równie mocno kocha kotleciki mielone … i włoskie makarony ! ❤️ kulinarnie dziecko idealne ! A jak jest u Was macie w domu chętnych degustatorów nowych smaków czy raczej niejadki? ——————————————————————- #naszczas #razemnajlepiej #kocham #rodzina #chlopaki #kolacja #sushi #nowydom #mojewszystko #instadziecko #synekmamusi #tataisyn #macierzyństwo #dzieciństwo #rodzinnie #blw #jestembojestes #celebrujemy #codzienność #mąż #andrzejsołtysik

A post shared by Patrycja Sołtysik (@pati_soltysik) on