Kobiety w ciąży, szczególnie w ostatnich jej miesiącach, mają większe i pełniejsze usta. Nie muszą się uciekać do żadnych zabiegów, wypełniać ust kwasami ani stosować kosmetyków powiększających kontur ust. Ot, taki bonus natury dla przyszłych mam. A raczej efekt zbierania się wody w ich organizmach.

Już wiadomo, jakiej płci jest dziecko Kylie Jenner!

Czy to oznacza, że usta Kylie Jenner – i tak już ogromne – zrobią się jeszcze większe teraz, gdy Kylie jest w ciąży?

To nie jest takie proste – mówi dr Simon Ourian, który – ponoć – jest chirurgiem kosmetycznym Kylie. Otóż w czasie ciąży lekarze nie zalecają wstrzykiwania przyszłym mamom żadnych substancji wypełniających, które powiększają usta. Czy to oznacza, że za miesiąc – dwa zobaczymy Kylie z ustami wąskimi jak dwie linijki?

– Rekomenduję kobietom, by przestały używać wypełniaczy jak tylko dowiedzą się, że są w ciąży – mówi lekarz. – Nikt nie zna wpływu tych substancji na zdrowie dziecka, ponieważ środki te nigdy nie były testowane na ciężarnych kobietach.

Kylie Jenner i Travis Scott planują ślub?

Lekarz dodaje:

– Nigdy nie zaleciłbym wstrzykiwania wypełniaczy kobiecie, która spodziewa się dziecka. Faktem jest, że to moja opinia i praktyka. Nie ma żadnych procedur obowiązujących w stosunku do ciężarnych kobiet – podkreślił doktor.

Albo więc Kylie posłucha rad lekarza i przestanie się ostrzykiwać (w końcu usta w ciąży same się powiększą), albo zmieni klinikę…

Rosé 🎀

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)