Magda Zając we wtorek weszła do Domu Wielkiego Brata. Nowa uczestniczka wzbudza mieszane uczucia. Jedni uważają, że świetnie pasuje do konwencji programu inni, że jest zbyt głośna i denerwująca. Internauci zauważyli, że pomiędzy Magdą, a Igorem zaczyna iskrzyć. Będzie romans?

Magda Zając w Big Brother

2 kwietnia do programu Big Brother dołączyła nowa uczestniczka – Magda Zając. Od początku wejścia do programu zaznaczyła, że poszukuje nowego związku. Magda pochodzi z Chełma i ma 9-letnią córeczkę Wiktorię. Więcej na jej temat znajdziecie tutaj: W Big Brotherze pojawiła się nowa uczestniczka, Magdalena Zając. Fani: kpina, MASAKRA

Magda ma mocny charakter. Jest dominująca i wielu uczestników poczuła się stłamszona przez nową uczestniczkę. 27-latka sprawia wrażenie silnej kobiety. Internauci dotarli nawet do teledysku w którym wzięła udział w 2012 roku w piosence „Szaleję za Tobą”. Magda przez swój dominujący charakter „przeraziła” niektórych widzów. Pamiętajmy jednak, że miała ciężkie zadanie – musiała wejść w zintegrowaną grupę, która dobrze się zna.

Maciej Borowicz w Big Brother wywołał SKANDAL: groził uczestnikowi programu! Internauci: „Złamał prawo”

Magda Zając będzie miała romans z Igorem Jakubowskim?

Igor Jakubowski i Magda Zając od początku przypadli sobie do gustu. Znaleźli wspólny język, a pierwszej nocy nawet razem spali pod kocem na patio. Rozmowa przez całą noc nie miała końca.

Justyna Żak w Big Brotherze zdradziła, że miała romans ze swoim szefem. Rozpłakała się na wizji

Zaznaczamy, że Igor również poszukuje drugiej połówki.

Myślicie, że między nimi zaiskrzy?

Zobacz teledysk disco-polo poniżej. 

Sonda

poll-violet

Komu kibicujesz?

1

Justynie

2

Łukaszowi

3

Madzi

4

Radkowi

5

Igorowi

6

Magdzie

7

Kasi

8

Izie

9

Olehowi

10

Klaudii

11

Karolinie

12

Bartkowi